Віктор Янукович візьме участь у змаганнях зі сноубордингу на Олімпіаді в Сочі

Віктор Янукович зимою

Президент України ще раз довів, що є одним з найспортивніших президентів світу. В останній момент стало відомо, що Віктор Янукович завоював ліцензію і буде брати участь у змаганнях зі сноубордингу у складі збірної України, повідомляє офіційний сайт Національного Олімпійського Комітету.

Віктор Федорович буде єдиним з українських сноубордистів, хто братиме участь в таких складних змаганнях зі сноубордингу, як слоупстайл, який вперше в історії включено в програму зимових Олімпійських ігор. Нагадаємо, що під час цього змагання сноубордист повинен виконати серію акробатичних стрибків на трамплінах, перилах та інших перешкодах, розташованих уздовж траси.

Журналісти видання «Сноуборд Тудей» дізналися про шанси на перемогу Президента України у тренера збірної України з фрістайл сноуборду Михайла Сезько.

«Шанси є завжди. Головні козирі Віктора Федоровича – це багатий життєвий досвід і харизма» , – запевнив Сезько.

За словами одного з членів Міжнародного Олімпійського Комітету України, спеціально для Віктора Януковича був зроблений виняток і ліцензію йому видали на підставі наданого відеозапису, де людина, зовні схожа на Президента України, без помилок пройшла трасу слоупстайл.

Ряд політологів вважає, що це черговий хід PR-менеджерів Президента України, який буде направлений на зростання авторитету і популярності Януковича у світі, особливо у разі завоювання ним медалі.

Також повідомляється, що раніше Віктор Федорович хотів взяти участь у змаганнях з бобслею. Проте, на жаль, виявилося, що сучасні сани (боби) для цього виду спорту не підійшли президенту України за габаритами.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Янукович на роботу буде їздити на велосипеді.

Хмельницький ловелас Юрко Горобець спеціально для UaReview

Опубліковано у Спорт // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Віктор Янукович візьме участь у змаганнях зі сноубордингу на Олімпіаді в Сочі.