Прес-служба МВС опублікувала достовірне повідомлення

МВС, прес-конференція

6 лютого на сайті Міністерства внутрішніх справ було опубліковане цілком достовірне повідомлення. Публікація з’явилась у стрічці новин між прес-релізом про причетність Андрія Парубія до колумбійського наркокартелю та повідомленням про смерть капітана міліції на вулиці Грушевського від вроків карпатських мольфарів.

Експертиза кафедри моніторингу та верифікації Інституту джерелознавства Національної академії наук України довела цілковиту відповідність викладених у публікації фактів до дійсності. За словами науковців, для перевірки вони використовували методи контент-аналізу та компендентного скринінгу. Проте, щоб дати повну фахову оцінку аномалії, необхідні додаткові дослідження та консультації з представниками інших галузей, зокрема кібернетиками та психологами, кажуть дослідники.

Тарас Багов, директор харківської ІТ-компанії RandomSoft, яка розробляла генератор повідомлень для департаменту зв’язків з громадськістю Міністерства внутрішніх справ, висловив глибоке здивування тим, що відбулося. «Ми розробляли це програмне забезпечення за найкращими західними зразками, – заявив він. – Банальна теорія ймовірності дає такому повідомленню не більше шансів, ніж, наприклад, повному затемненню сонця. Можливість повторення цього явища в найближчі 100-150 років прямує до нуля».

За словами програміста, компанія вже шукає помилки в коді як програми-рендомайзера новин МВС, так і скрипта, який відповідає за генерування блогу Міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка.

Прес-секретар МВС Сергій Бурлаков коментувати подію відмовився, пославшись на відсутність вільного часу. Станом на 14:30 публікація залишається у стрічці новин сайту МВС.

Нагадаємо, раніше у МВС пояснили причину займання спалених автомобілів активістів Автомайдану.

UaReview

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Прес-служба МВС опублікувала достовірне повідомлення.