Олімпійські ігри у Лондоні 2012: в України п’ята золота медаль

8 серпня український легкоатлет Володимир Невіглас виборов золоту олімпійську медаль в бігу з перешкодами. Це вже п’ята золота медаль для української команди на Олімпіаді у Лондоні. Невіглас отримав золото, незважаючи на те, що фінішував дев’ятим.

Після забігу я помінявся на пам’ять футболками з китайським спортсменом, – розповідає Володимир, – І на поміст для нагородження покликали, чомусь, мене. Ну, я вже не став відмовлятись – було б не гарно (на камеру). І далі все якось так закрутилось: довелось трохи примружитись і поворушити губами під чужий мені гімн. Зате, медаль отримувати було приємно. Тепер везу в Україну золото.

Невіглас поки не знає, що зробить із 125 тисячами доларів, обіцяними державою за олімпійське золото, оскільки їдучи до Лондона на золоту медаль він не розраховував.

Нагадаємо, 13 день Олімпіади у Лондоні запам’ятався міжнародним скандалом: прапор Японії підняли вверх ногами. Британська сторона своєї помилки не визнає.

UaReview

Опубліковано у Спорт // Теги: , , // Постійне посилання: Олімпійські ігри у Лондоні 2012: в України п’ята золота медаль.