У Харкові Славек і Славко пограбували банк

В суботу 9 червня близько 13 години до приміщення банку “Харків Кредит” вдерлось двоє невідомих, одягнених у костюми талісманів Євро 2012, і, погрожуючи пістолетом та вувузелою, скоїли пограбування. За повідомленням газети “Вечірній Харків”, грабіжники в образі Славека і Славка винесли з банку близько 60 тисяч гривень.

У нас в Харкові сьогодні перший матч Євро 2012 і по місту ходить багато фанатів, одягнених у симоволіку чемпіонату. Тому ми зовсім не здивувались, коли зайшли ці двоє, – розповідає працівниця банку Марія Павлівна, – “Славек і Славко” зайшли такі радісні, обіймали одне одного, кричали “Україна – чемпіон! Хто не вірить – той г**дон!”. Словом, усім настій підіймали. Я запідозрила щось нечисте лише тоді, коли “Славек” раптом витягнув вувузелу і наставив її на мене. А коли вже “Славко” почав погрожувати пістолетом, усі ми зрозуміли, що це не жарти, а звичайнісіньке пограбуванням – прямо як у кіно.

Наразі міліція посилено шукає підозрюваних за наступними ознаками: обидва високі; один одягнений у червоно-білий, другий у синьо-жовтий костюми; у першого на майці намальований номер “20”, у другого “12”. Правоохоронці просять усіх харків’ян та гостей міста, які побачили людей, схожих на описаних, сповіщати їх про це.

За повідомленням надійного джерела у Харківському МВС, на даний час (14:44) вже затримано 27 Славеків та 25 Славків. Слідство триває.

Нагадаємо, в четвер 7 червня логотип EURO 2012 набрид українцям.

UaReview

Опубліковано у Кримінал, Спорт, Україна // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: У Харкові Славек і Славко пограбували банк.