Грабіжник банку був побитий пенсіонерами за спробу обійти чергу

Черга в Ощадбанку

Озброєний грабіжник Ощадбанку був побитий пенсіонерами за те, що намагався підійти до каси без черги. Літніх людей не збентежило, що злочинець був озброєний автоматом АК-47 і пістолетом Макарова, повідомляє телеканал Магулія ТБ.

Інцидент стався у Дніпропетровську 29 квітня після обідньої перерви, коли біля каси зібралася велика черга з пенсіонерів, які хотіли заплатити за комунальні послуги, отримати пенсію, запитати про субсидії або просто постояти в черзі.

Грабіжник спробував пройти до каси і, погрожуючи автоматом, заволодіти грошовими коштами банку, але обурені пенсіонери спочатку просто відштовхували і ображали грабіжника, а потім, коли злочинець почав погрожувати їм автоматом, почали бити його підручними засобами – палицями, стільцями, кравчучками, кидати горщиками для квітів, колоти ручками в живіт, нацьковувати собак.

Варто відзначити, що касир банку навіть не помітила, що її відділення намагалися пограбувати.

«Якщо чесно, я навіть не зрозуміла, що нас намагалися пограбувати, – повідомила журналістам касир Ощадбанку Оксана. – Справа в тому, що у нас на відділенні постійно шумно і великі черги. Часто люди б’ються, лаються, голосно слухають музику або співають, тому ця ситуація ніяк не відрізнялася від звичайної. До того ж я була дуже зайнята безпосередньою роботою і в’язанням светра».

Після того, як грабіжник був загнаний в кут, де його півгодини били пенсіонери, він сам викликав міліцію і попросив його заарештувати. Міліціонери, які прибули на місце злочину, ще півгодини знімали побиття на свої телефони, після чого змилувалися і відвезли грабіжника до райвідділу. За фактом спроби пограбування ведеться слідство.

Читайте також: Суд заборонив Українському Єдиному Банку використовувати абревіатуру.

Павло Коваль спеціально для UaReview

ЧИТАЙТЕ НАС:  , ,

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , , , , , // Постійне посилання: Грабіжник банку був побитий пенсіонерами за спробу обійти чергу.