До кінця літа в Україні поїзди Hyundai замінять на Daewoo Lanos

Міністерство інфраструктури України нарешті знайшло вирішення проблеми високих цін на проїзд у нових потягах Hyundai. Поїзди замінять на такі ж корейські, але від іншого виробника – тому і дешевші. Нові потяги Daewoo Lanos почнуть сполучати українські міста вже з 1 вересня.

Про це на брифінгу в четвер 7 червня розповів прес-секретар МІУ Віталій Закалюжний.

Нагадаємо, потяги Hyundai почали курсувати Україною 28 травня. Але, окрім журналістів (з ознайомчою метою), через високі ціни на квитки на нових поїздах ніхто не їздить.

Поїзди Hyundai виявились абсолютно нерентабельними. І все через те, що ми переоцінили купівельну спроможність українців, – розповідає Віталій Закалюжний, – Але ми не зупиняємось на місці: ми визнали свою помилку і вже знайшли альтернативу. Ми підемо шляхом, вже протоптаним автомобільною галуззю. Спільно з нашим новим корейським партнером компанією Daewoo ми налагодимо виробництво поїздів Daewoo Lanos у Запоріжжі. А це значно зменшить їх ціну, і ціну на проїзд відповідно.

Також стало відомо, що квитки на поїзди Daewoo Lanos можна буде купувати в кредит.

UaReview

Опубліковано у Економіка, Міжнародні новини // Теги: , , , , , // Постійне посилання: До кінця літа в Україні поїзди Hyundai замінять на Daewoo Lanos.