Борис Колесніков емігрує до Південної Кореї

Сьогодні стало відомо, що у січні 2013 року колишній міністр інфраструктури Борис Колесніков покине Україну. Про це член Партії регіонів заявив на прес-конференції, повідомляє газета “Залізничник”. Крім того, екс-міністр вибачився перед українцями за грандіозний провал запуску південнокорейських потягів Hyundai в Україні.

Мені, як людині, що була відповідальною за цей проект, дуже соромно перед співвітчизниками, – з сумом говорить Борис Колесніков, – Важко уявити, скільки людей через мене пропустили свої рейси на літаки, запізнилися на важливі зустрічі. А скільки людей, у тому числі й маленьких дітей, мерзло у ці холодні грудневі дні в поїздах, де не було світла… Мені справді соромно за це.

Невдовзі у ЗМІ просочилась інформація про те, чому Колесніков так поспішає покинути Україну. Стало відомо, що особою екс-міністра зацікавилось керівництво компанії Hyundai у Південній Кореї.

Зокрема, найближчим часом Борис Колесніков може стати топ-менеджером компанії. В обов’язки регіонала буде входити продаж продукції Hyundai у країни третього світу.

На думку представників корейської корпорації, тільки Колесніков спроможний продати в Індію, В’єтнам та Марокко потяги й автомобілі Hyunday віком від 3 до 5 років за ціною нових.

Нагадаємо, 24 грудня швидкісний потяг “Хюндай” прийшов вчасно.

Ліда Шишко спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: Борис Колесніков емігрує до Південної Кореї.