Стала відома причина відміни рейсів компанії “Аероcвіт”

11 січня стала відома причина відміни ряду рейсів авіакомпанії “Аероcвіт”. Значна частина аеропортів припинили обслуговування рейсів через незадовільні технічні характеристики літаків Hyundai, які авіакомпанія нещодавно ввела в експлуатацію, повідомляє “Зеркало недели”.

Аероcвіт придбав літаки Hyundai на початку грудня 2012 року, – розповідає надійне джерело, близьке до керівництва авіакомпанії, – Цьому передували довгі переговори, що велись із літа. Кажуть, не обійшлось там і без Колеснікова. Рішення придбати літаки у корейської компанії “Хюндай” базувалось на ряді переваг, які обіцяв цей контракт. Це низька ціна літаків, висока швидкість їх польоту та надзвичайний комфорт у салоні. Усе це дозволило зменшити інвестиції у новий транспорт та, за рахунок підвищення цін на квитки, збільшити прибутки компанії. Але дечого керівники Аеросвіту таки не передбачили.

Нові корейські літаки виявились непридатними для польотів зимою.

У ряді європейських аеропортів технічний персонал діагностував численні несправності у літаках Hyundai компанії “Аероcвіт”. Це стало причиною припинення обслуговування усіх рейсів української авіакомпанії у відповідних аеропортах.

Нагадаємо, на початку січня авіакомпанія “Аеросвіт” скасувала значну частину рейсів через припинення обслуговування в деяких аеропортах, зокрема у Варшаві, Стокгольмі, Копенгагені та Тель-Авіві. Це призвело до обмеження можливостей “Аеросвіту” забезпечити своєчасне виконання рейсів в інших напрямках.

UaReview

Опубліковано у Економіка, Міжнародні новини // Теги: , , // Постійне посилання: Стала відома причина відміни рейсів компанії “Аероcвіт”.