Михайло Чечетов закінчив диригентські курси

Під час новорічних канікул депутат Верховної Ради України Михайло Чечетов екстерном закінчив курси диригування в одній з музичних шкіл столиці. Про це сьогодні повідомили ряд ЗМІ. Зокрема, журналісти стали свідками того, як Чечетов показував своїм колегам-регіоналам диплом з відзнакою, отриманий за спеціальністю “Хорове диригування”.

У одній з музичних шкіл Києва інформацію про навчання Чечетова підтвердили.

Михайло дуже сильна i харизматична особистість з яскраво вираженим чоловічим началом, – характеризує Чечетова його викладач, – Він природжений диригент, дуже артистичний і добре підготовлений фізично. Під час іспиту він не просто диригував, стоячи на місці, а постійно перебував у русі, бігав. Щоправда, із своєю родзинкою – бігав увесь час боком, наче краб, ніби між рядами парт. У цьому, безсумнівно, полягає його диригентська індивідуальність. Якби не робота депутата, Михайло міг до цього часу вже виступати на підмостках Нью-Йорку.

Колеги по партії високо оцінили успіхи Михайла Чечетова і навіть, подейкують, подарували йому грамоту “За внесок у розвиток Партії Регіонів“.

Павло Коваль спеціально для UaReview

Опубліковано у Культура, Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: Михайло Чечетов закінчив диригентські курси.