Брат Добкіна став новим “диригентом” Партії регіонів замість Чечетова

Дмитро Добкін, брат

Молодший брат кандидата в Президенти Михайла Добкіна Дмитро зайняв місце парламентського “диригента” Партії Регіонів, яке до нього кілька років поспіль займав Михайло Чечетов. Про це повідомляє надійне джерело у фракції ВО “Батьківщина” в Верховній Раді.

Я помітив, що останнім часом Михайло Чечетов перестав керувати голосуванням фракції Партії Регіонів, як він це робив раніше, – розповідає джерело. – Хоча, інколи все ж трапляється, що під час голосування він несподівано зривається з місця і починає розмахувати руками. Однак потім Чечетов все ж опановує себе і сідає на місце – схоже, просто стара звичка дає про себе знати. Та хтось же повинен виконувати його роботу – керувати голосуванням…

Уважно спостерігаючи за усіма депутатами-регіоналами, джерело в “Батьківщині” дійшло висновку, що тепер голосами Партії Регіонів у Верховній Раді “диригує” Дмитро Добкін.

Під час кожного голосування депутати непомітно озираються на Добкіна-молодшого. Натомість він, вдаючи, що нічого не відбувається, за допомогою своєї міміки показує, як регіоналам голосувати. Та на відміну від Чечетова, його вказівки не такі помітні, – я і досі не можу їх розшифрувати. Однак зрозуміло, що кожен рух його виразних очей чи губ, як і підтанцьовування чи рухливість пальців, щось означає. Щось, зрозуміле лише депутатам Партії Регіонів“, – упевнене джерело.

Депутат “Батьківщини” вважає, що кандидатурою Дмитра Добкіна на посаді парламентського “диригента” Партія регіонів вбила відразу двох зайців. По-перше, ніхто з інших депутатів відтепер не зможе передбачити, як проголосує найбільша партія у Верховній Раді. По-друге, журналісти не зможуть показувати у своїх сюжетах, ніби-то у Партії регіонів відбувається кероване голосування.

На прохання журналістів прокоментувати цю інформацію, Дмитро Добкін лише виразно подивився вгору, потім вліво, доторкнувся рукою до носа, порухав взад-вперед правою ногою, погладив рукою один із мікрофонів, і пішов назад до зали засідання Верховної Ради.

Читайте також: Михайло Добкін відвідав футбольний матч Карпати – Динамо.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: Брат Добкіна став новим “диригентом” Партії регіонів замість Чечетова.