Після провальних зустрічей на південному сході Добкін, Тігіпко і Царьов переорієнтуються на електорат західної України

Олега Царьова побили в Миколаєві

Кандидати в депутати Михайло Добкін, Олег Царьов та Сергій Тігіпко будуть боротись за електорат західної України, і для цього змінять основні тези своїх передвиборних програм на прозахідні. Таке рішення було прийнято з огляду на негативну реакцію традиційного електорату на кандидатів-регіоналів у південно-східних областях.

Царьова побили в Миколаєві і ледь не побили в Одесі, Добкіна агресивно зустріли в Луганську, Тігіпка закидали яйцями в Одесі. Очевидно, що електоральна підтримка Партії регіонів на південному сході України вичерпала себе. Тому наші кандидати будуть боротись за електорат західної та центральної України, де, зважаючи на невелику підтримку, у них є величезний потенціал“, – розповів на брифінгу голова Партії регіонів Володимир Рибак.

З метою завоювати прозахідний електорат, передвиборні програми кандидатів-регіоналів відтепер базуватимуться на наступних тезах:

– Українська – єдина державна мова;
– Україна – унітарна держава з центральною владою у Києві;
– Стратегічний напрямок зовнішньої політики – Євросоюз;
– Визнання воїнів УПА ветеранами Другої світової війни;
– Путін – *****.

Вже з наступного тижня регіонали поїдуть на зустрічі з виборцями на західну Україну. Так Олег Царьов почне свій тур зі Львова, Михайло Добкін з Івано-Франківська, а Сергій Тігіпко з Тернополя.

За словами Рибака, він очікує, що за кандидатів-регіоналів на президентських виборах віддадуть свої голоси понад 50% виборців із західної України. “Західному виборцю теж набридли ті самі обличчя в політиці, а оскільки він [виборець] доволі прогресивний, і голосує за того, у кого сміливіша програма, наші кандидати в президенти мають всі шанси на успіх“, – зазначив Рибак.

На уточнення журналістів щодо Тігіпка, який вийшов з фракції Партії регіонів і планує створити свою партію, Рибак лише всміхнувся: “Ну ви ж прекрасно знаєте, хто є хто у нашій політиці“.

Нагадаємо, люди побили і вигнали “російського фашиста” Царьова в Миколаєві, пізніше в Луганську на горіхи від народу отримав Добкін, а Тігіпка в Одесі закидали яйцями.

Читайте також: шкільний вчитель історії Олега Царьова повісився.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Після провальних зустрічей на південному сході Добкін, Тігіпко і Царьов переорієнтуються на електорат західної України.