Арсен Аваков узяв під контроль власну сторінку на Facebook

Арсен Аваков у Facebook

Декілька годин тому закінчилася дванадцятигодинна спецоперація “Кон Троль”, у ході якої сторінку очільника МВС Арсена Авакова у соцмережі Facebook було повністю звільнено від коментарів сепаратистів та провокаторів. Про це повідомляє прес-служба МВС.

Участь в операції приймали близько 70 співробітників Міністерства внутрішніх справ. Крім того, було залучено близько чотирьох десятків представників Майдану із так званої “кіберсотні”.

Плануванням операції відомство займалося близько місяця, відколи на сторінці Арсена Авакова почали з’являтися негативні відгуки про його роботу. “Спочатку ситуація видавалася критичною, і ми почали розглядати такі радикальні варіанти, як введення надзвичайного стану. Як відомо, під час надзвичайного стану вільне висловлювання думок обмежується, у тому числі в коментарях на facebook. Проте потім ми подумали, що можна просто заблокувати можливість коментування, або ж просто видалити геть усі коментарі“, — заявили в прес-службі.

Наразі відомо, що в ході операції було видалено близько двох тисяч коментарів, які назбирали більше 3 “лайків” та критикували діяльність влади в цілому та міністра зокрема. До коментарів із закликами до сепаратизму було вжито засіб “Повідомити про спам”. “Наступного разу при коментуванні ця особа тричі подумає, що писати, адже вводитиме “капчу“, — заявив міністр, — проте жодних кримінальних справ за результатами операції відкрито не було. Але наступного разу покарання буде значно жорсткішим“.

Нагадаємо, раніше Арсена Авакова звинувачували у тому, що міністр не здатен узяти ситуацію у країні під контроль. “Тепер кожному українцю має стати очевидно, що ці звинувачення безпідставні і робота йде“, — заявив очільник МВС.

Іван Цимбалюк спеціально для UaReview

Опубліковано у Наука та IT, Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Арсен Аваков узяв під контроль власну сторінку на Facebook.