В Україні запустять соцмережу для депутатів – “ВКулуарах”

Верховна рада

Проект соціальної мережі для народних депутатів України під назвою “ВКулуарах” отримав $20 млн. в рамках першого раунду інвестування. Про це повідомляють надійні джерела, близькі до керівництва проекту.

На думку ряду експертів, стартап “ВКулуарах” має всі шанси стати найдорожчим та найуспішнішим проектом в історії українського Інтернету, адже між анонсом про початок роботи над VIP-соцмерею та 20-мільйонними інвестиціями минув всього місяць.

Ідея створення соцмережі для депутатів давно висіла в повітрі”, – коментує свою ідею CEO проекту Едуард Дуров. – “Народні депутати також люди [досить суперечливе твердження – ред.], які хочуть спілкуватись, постити фотографії з відпочинку та ділитись кумедними статусами. Однак у Facebook чи Вконтакте за ними пильно стежать журналісти та громадськість, що перешкоджає їм використовувати можливості соціальних мереж на повну. Тому основна мета нашого проекту – створити закриту онлайн-спільноту, з високими стандартами конфіденційності, яка б дозволила українській еліті відчувати себе вільно.

Особливістю нової соцмережі є те, що для реєстрації потрібно заплатити 1 000 000 грн.

В користувачів сервісу буде можливість об’єднуватись у фракції та ситуативні групи, призначати мітинги та обговорювати законопроекти.

Крім того у “ВКулуарах” будуть доступними ряд ігор, такі як “Рейдерство”, “Без вини винуваті”, “Монополія”, “Цар трибуни”, “Голосування” (потрібно проголосувати за якомога більшу кількість колег).

Розробники обіцяють, що вже до кінця весни всі бажаючі зможуть побачити стартову сторінку сайту за адресою vkuluarah.ua

Орест Никифорук спеціально для UaReview

Опубліковано у Наука та IT, Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: В Україні запустять соцмережу для депутатів – “ВКулуарах”.