Діда Івана Урганта позбавили партквитка Компартії за невдалий жарт онука

Іван Ургант в програмі "Смак"

Діда відомого російського телеведучого Івана Урганта позбавили партійного квитка Комуністичної Партії Російської Федерації у відповідь на невдалий жарт про “червоного комісара” в ефірі кулінарної передачі “Смак”. Про це повідомляє газета “Московский комсомолец”.

Причиною обурення стала фраза Івана Урганта “Я порубав зелень, як червоний комісар жителів українського села”.

За словами першого секретаря ЦК КПРФ Геннадія Зюганова, цього разу Ургант перегнув палку.

Вживати в одному реченні сленгову назву американських доларів “зелень” і узагальнений образ героїв – комісарів Червоної Армії – це вже занадто! Ми чекаємо вибачення від Івана Урганта. А поки, жодного Урганта не може бути в рядах КПРФ“, – заявив Зюганов, підписуючи документ про анулювання партквитка діда телеведучого.

Крім того, хвилю обурення Ургант отримав і з боку Заходу. Зокрема, голова правління міжнародної природоохоронної організації “Ґрінпіс” Лаліта Рамдас написала відкритого листа до телеведучого. У своєму зверненні вона попросила Урганта не розкидатись такими словами як “порубав зелень” і вибачитись перед усім людством.

За інформацією джерел, близьких до російського телеведучого, наразі Ургант працює над жартівливими текстами вибачень, які він планує опублікувати у своєму твіттері.

Нагадаємо, раніше в ефірі кулінарної передачі “Смак” Іван Ургант пожартував “Я порубав зелень, як червоний комісар жителів українського села“. Жарт російського шоумена викликав хвилю критики в Україні, після чого Ургант перепросив у своєму твіттері: “Я прошу вибачення у всіх жителів України, яких образив мій недоречний коментар в останньому випуску програми “Смак”. В якості покарання зобов’язуюсь готувати в цій передачі тільки борщ, вареники, галушки по 2018-й рік включно. А всіх народжених у мене з цього моменту дітей, незалежно від статі, називати Богдан“.

UaReview

Опубліковано у Культура, Міжнародні новини // Теги: , , , , , , , , // Постійне посилання: Діда Івана Урганта позбавили партквитка Компартії за невдалий жарт онука.