Ганна Герман відмовилася від участі у “Битві екстрасенсів”

Ганна Герман

Канал СТБ продовжує кастинг нового сезону телепередачі “Битва екстрасенсів (Україна)”. За словами продюсера шоу Олексія Удовіцкіна, бажання взяти участь у новому сезоні виявила рекордна кількість бажаючих, серед яких, окрім представників України, є кандидати з ближнього зарубіжжя, Європи, Латинської Америки і навіть один ескімос з Аляски.

Є дуже багато цікавих учасників, – передає слова Олексія Удовіцкіна газета «Нерухомість в Житомирі», – Серед іноземців особисто мене дуже вразили близнюки з Румунії, які можуть читати думки один одного; чаклун з Угорщини, який готує чудовий гуляш і зразу на ньому ворожить; бразилець, який передбачає майбутнє при вигляді оголених жіночих грудей; а також жовта канарка Річард, яка ворожить за допомогою свого помічника – колишнього листоноші з Англії.

На жаль, багатьох наших іноземців вислав з країни ДержНаркоКонтроль, але ми не сумуємо, адже і серед українців теж є кілька нестандартних особистостей, – продовжує Олексій, – Наприклад, житель Івана-Франківська, який, за його словами, живе в паралельному вимірі з 1992 року, де, зокрема вдало ухилявся від військової служби, житель полтавської області, який ворожить на власному волоссі зі спини, а також киянин, який по руці може визначити, скільки у людини пальців.

Але нам хочеться, щоб у новому сезоні була особлива родзинка, ВІП учасник, якого знала б вся країна, – продовжує бесіду виконавчий продюсер шоу Галина Пілютіковіч, – Саме з цією метою ми звернулися до радника президента Ганни Герман. Адже Ганна Миколаївна володіє унікальними якостями, необхідними для участі в нашому реаліті-шоу – вона з легкістю може пояснити незрозуміле та перетворити невідоме у очевидне, що вона не раз робила з висловлюванням свого працедавця. Досить згадати, як Ганна Миколаївна з легкістю і переконливо довела та обґрунтувала, що Чехов був дійсно українським поетом.

За словами продюсерів, на початку року вони відправили Ганні Герман запрошення взяти участь у шоу, але відповіді так і не дочекалися, тому в них зародилася надія на позитивну відповідь після ретельного обмірковування Ганни Миколаївни. Але вже після повторного запрошення з адміністрації президента прийшла різка негативна відповідь.

Нічого страшного, – стверджує Олексій Удовіцкін, – У нас ще є варіант з Олегом Ляшком, який вміє передбачити нещастя певною частиною тіла, та Михайло Чечетов, який феномен у принципі.

Павло Коваль спеціально для UaReview

Опубліковано у Культура, Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Ганна Герман відмовилася від участі у “Битві екстрасенсів”.