Американський канал HBO розпочинає показ реаліті-шоу про Україну

Український прапор

У прес-релізі телеканалу HBO оголошується про початок трансляції у наступному сезоні нового реаліті-шоу. Продюсери наголошують, що це буде наймасштабніший проект в історії телебачення. Хоча країну, в якій відбувалися зйомки, не вказано, у трейлері можна знайти доволі прозорі натяки.

«22 роки тому ми вирішили зробити те, що ніхто досі не робив, – оповідається у трейлері, – ми вирішили зняти політичне реаліті-шоу. Ми створили неймовірний сценарій, підібрали надзвичайних акторів. Ми обрали одну країну. І непомітно, рік за роком знімали нові і нові серії. Багато серій. Тепер настав час все це показати вам! Ви побачите політичні суперечки і кримінальні війни, жахливі вбивства і нестерпні зради. Ви станете свідками зародження і згасання справжньої революції. Майже справжньої. Ви переконаєтеся, що будь-хто може стати керівником держави. Ми створили найсмішніший парламент у світі, кількох президентів та багато урядів. Майже 50 мільйонів учасників шоу – такого на телебаченні ще не було!»

Це все пояснює, – коротко прокоментував новину Арсеній Яценюк, – Це все пояснює…

Нагадаємо, 24 серпня святкуватиметься 22-а річниця Незалежності України.

Олег Суховірський спеціально для UaReview

Опубліковано у Культура, Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: Американський канал HBO розпочинає показ реаліті-шоу про Україну.