В Москві святкова хода «Ми єдині!», приурочена до Дня народної єдності, розділилась на дві колони

Марш-хода "Ми єдині", Москва

Хода-мітинг “Ми єдині!”, що стартувала на Тверській вулиці Москви у День народної єдності, розділилась на дві колони. Одна колона продовжила ходу на Манежній площі, інша попрямувала на площу Революції, повідомили очевидці в фейсбук.

Відзначити свято єдності в центрі російської столиці зібралися десятки тисяч москвичів, серед яких і лідери провідних російських політичних партій. Учасники ходи тримали гасла «Ми єдині», «В єдності наша сила», «Нас багато, Батьківщина одна».

В якийсь момент між лідерами ходи виникла суперечка, і колона розділилась на дві частини: одна, під керівництвом Володимира Жириновського, пішла на площу Революції, інша, очолювана Геннадієм Зюгановим, попрямувала на Манежну площу.

Частина учасників мітингу, що прямували на площу Революції, вирішили забрати з собою великий транспорант із написом “Ми єдині!”, проте інші учасники мітингу транспоранту не віддавала. Виникла невелика бійка, внаслідок якої транспорант порвали.

Проте ніхто серйозно не постраждав і хода під назвою “Ми єдині!” продовжилась паралельно у двох місцях.

Нагадаємо, 4 листопада в Росії відзначають День народної єдності.

Читайте також: В Росії люди масово продають нафту.

UaReview | ЧИТАЙТЕ НАС: TwitterFacebookВКонтактеОднокласники

Опубліковано у Міжнародні новини // Теги: , , , , , // Постійне посилання: В Москві святкова хода «Ми єдині!», приурочена до Дня народної єдності, розділилась на дві колони.