Путіна виключили з товариства Анонімних Диктаторів

Володимир Путін, Time

Президента Російської Федерації Володимира Путіна примусово виключили з товариства Анонімних Диктаторів, постійним членом якого він був понад десять років. Про це повідомляють надійні джерела в товаристві.

Члени Анонімних Диктаторів одноголосним рішенням виключили Путіна з товариства після того, як стало зрозуміло, що російський президент не бажає позбуватись своєї згубної звички, а навпаки використовує зібрання для натхненя.

Анонімні Диктатори — це співтовариство людей, які діляться один з одним своїм досвідом, силою та надією з метою вирішити їхню спільну проблему та допомогти іншим одужати від диктаторства. Єдиною вимогою для членства є бажання кинути бути диктатором. Натомість Путін не те, що не бажає кинути. У всіх його вчинках і словах видно, що він відвідує зібрання Анонімних Диктаторів виключно для того, аби надихатись цією атмосферою і лише вдосконалюватися у своєму диктаторстві. А так не можна, це неправильно“, – цитує джерело промову одного із членів товариства Анонімних Диктаторів президента Венесуели Уго Чавеса.

Висловив своє незадоволення президентом РФ і наймолодший член товариства Анонімних Диктаторів лідер КНДР Кім Чен Ин. “Путін мені ніколи не подобався“, – сказав він.

Натомість президент Білорусі Олександр Лукашенко спочатку не бачив причин виключати Путіна, проте пізніше проголосував за його виключення разом з усіма.

За словами джерела, Путін покинув останнє своє засідання Анонімних Диктаторів дещо схвильованим, проте натхненним.

Російський президент став другою людиною, яка покинула товарство цього року: на початку весни 2014 року своє членство за непотрібністю призупинив четвертий президент України Віктор Янукович.

Товариство Анонімних Диктаторів було створено 2004 року і на теперішній час до його складу входять близько десяти членів, серед яких президент Білорусі Олександр Лукашенко, лідер КНДР Кім Чен Ин, президент Венесуели Уго Чавес, президент Сирії Башар Асад, президент Зімбабве Робер Мугабе та інші.

Нагадаємо, нещодавно Путін заявив, що якщо його не визнають лауреатом Нобелівської премії миру, то за два дні він візьме Осло, де її вручають.

UaReview | ЧИТАЙТЕ НАС: , 

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Путіна виключили з товариства Анонімних Диктаторів.