Щоб підтвердити слова Пореченкова, в Донецьку терміново почали знімати фільм

Михайло Пореченков в Донецькому аеропорту

В ДНР підтвердили слова Михайла Пореченкова і повідомили, що актор дійсно стріляв з великокаліберного кулемета “Утес” холостими патронами в ході розпочатих напередодні зйомок нового фільму. Режисером нової картини буде Федір Бондарчук, повідомляє журнал «Розваги Новоросії».

За словами міністра культури ДНР Наталії Вороніної, зйомки відбуваються на спеціальному майданчику далеко від Донецького аеропорту, люди, яких видно на кадрах з стріляючим Пореченковим, є акторами, а голос за кадром належить режисерові фільму Федору Бондарчуку.

В Міністерстві культури РФ підтвердили, що виділили кошти на зйомки фільму за участю Пореченкова в Донецьку, але не змогли повідомити суму і про що буде новий фільм. Єдине, що вони могли сказати – це те, що у фільмі Пореченков буде стріляти з кулемета холостими патронами не по аеропорту.

Журналісти «Розваг Новоросії» зв’язалися з Федором Бондарчуком, який розповів про сюжет фільму.

«Це буде фантастичний фільм, в якому фашисти з нацистської Німеччини перенесуться в часі в сучасний Донецьк і воюватимуть з онуками дідів, які воювали з ними в минулому, – поставив все на свої місця Бондарчук. – Пореченков зіграє журналіста, який схопить кулемет і почне стріляти. Цю сцену ми вже зняли».

Сценаристом фільму буде Іван Охлобистін, а саундтрек вже почали писати Віка Циганова і Йосип Кобзон.

Нагадаємо, раніше Йосип Кобзон, виступаючи на Донбасі, був впевнений, що дає гастролі у Ростовській області.

Степан Капуста спеціально для UaReview

ЧИТАЙТЕ НАС: TwitterFacebookВКонтактеОднокласники

Опубліковано у Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , , , // Постійне посилання: Щоб підтвердити слова Пореченкова, в Донецьку терміново почали знімати фільм.