Йосип Кобзон, виступаючи на Донбасі, був впевнений, що дає гастролі у Ростовській області

Кобзон і Захарченко (ДНР), Донецьк

Російський співак Йосип Кобзон, який незаконно перетнув український кордон, щоб заспівати для “ДНР” у Донецьку, був абсолютно переконаний, що він знаходиться на гастролях в Ростові-на-Дону.

Про це повідомляє колишній концертний директор Кобзона Володимир Сидоров у своєму Фейсбуку.

Йосип Давидович не звик покидати територію Росії. І хоча він співає пісні про війну, Кобзон ніколи б не погодився їхати на територію, де відбуваються бойові дії. Нам замовили концерт в Ростовській області, а натомість завезли на Донбас“, – обурюється Сидоров.

За його словами, їх з Кобзоном привезли в Донецьк у автобусі без вікон.

Йосип Давидович – людина старша, нічого підозрілого не побачив, – продовжує екс-концертний директор. – Черговий виступ з військовим оркестром, черговий дует з чиновником в військовій формі – все як завжди. Навіть я не зразу зрозумів, що до чого. Але як тільки я почав помічати щось не те, мене зразу “попросили” підписати заяву про звільнення, і навіть до Кобзона не пустили. Моментально відправили назад, в Росію. А Йосип Давидович ще там залишився, продовжує думати, що він в Ростовській області.

Нагадаємо, раніше російські прикордонники не пропустили Филипа Кіркорова, який намагався повернутись в Росію.

UaReview | ЧИТАЙТЕ НАС: , ,,

Опубліковано у Культура, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , // Постійне посилання: Йосип Кобзон, виступаючи на Донбасі, був впевнений, що дає гастролі у Ростовській області.