Стала відома причина відставки Олександра Бородая з посту прем’єра ДНР

Олександр Бородай

Так званий прем’єр-міністр ДНР Олександр Бородай тимчасово залишає свій пост для того, щоб з’їздити з дружиною на відпочинок в Болгарію. Про це повідомили джерела, близькі до сім’ї Бородая.

Лариса [дружина Бородая – ред.] вже давно пиляла Сашу, щоб він звозив її на море, але він все відкладав на потім, – повідомляють джерела. – Вони спочатку думали в Турцію їхати, “ол інклюзів”, всі діла… Але тут підвернулась “горяща” путівка в Болгарію за дуже хорошою ціною, єдина умова – треба було вирішувати вже. І Саша вирішив все-таки їхати. Бо літо закінчується, а на морі так і не були – Лариса б йому цього ніколи не пробачила.

За інформацією джерел, Олександр Бородай вже купив плавки, легкі гумові шльопанці та крем для загару з SPF у 30 одиниць.

Відомо також, що разом із подружжям Бородаїв поїде й Павло Губарєв з сім’єю. З цією метою “народний губернатор Донеччини” теж тимчасово складе свої повноваження. Заява з цього приводу, за інформацією джерел, близьких до сім’ї Губарєва, вже готується.

Читайте також: Російські туристи в Туреччині оголосили про створення Кемерської Народної Республіки.

Паша Паламарчук спеціально для UaReview

Опубліковано у Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , , // Постійне посилання: Стала відома причина відставки Олександра Бородая з посту прем’єра ДНР.
 • Донецк

  Ты проклят ублюдок и можешь ехать куда хочешь ты и твои выблядки перед Богом за все ответят мразь…….

  • Мамка Махна

   Только так

 • http://ridens.com.ua має ексключзивні фото Бородая в Болгарії 🙂

 • Guest

  http://ridens.com.ua має ексключзивні фото Бородая в Болгарії 🙂

 • Мыкола

  Я хочу звернутися насамперед до послідовників Майданека. Можу вас привітати, ви офіційно тепер видатковий матеріал. Можете вчорашня подія на майдані тим і рахувати. Наведені вашої дурістю до влади люди – тепер будуть намагатися вас позбутися будь-яку ціну. Хочете вірте, хочете ні, але …
  Я навіть не єхидствувати зараз, навіть якось шкода вас. Півроку боротися за щастя, і в кінці шляху – знову опинитися обдуреними, приниженими і ображеними. Дуже сильний удар по психіці і духу. Якщо звичайно, дух є, а психіка не розхитана у повне ніщо.
  В принципі, очікуваний результат. Зрештою, довіряй, але перевіряй, однак коли справа маєш з колишніми зеками (пидор Ляшко, наприклад) і олігархатом (Беня і Порося Петро, який з “сраного Рашки» не звалював на тракторі, але зате сваліать зібрався з “сраного Квашко” ) – про довіру взагалі не те що говорити, а навіть думати не можна, лише постійно перевіряти. Ми, жителі Росії, це зрозуміли в невеселі 90-е, а зараз цю херь доводиться переживати і вам.
  Перед вами зараз стоїть кілька варіантів подальших дій. Кажу відразу, вас жоден з оних не влаштує, а один з них – так і зовсім може привести до зашквару ваших мізків (якщо вони у вас взагалі залишилися …).
  Нижче буде варіант російською і українською. Щоб напевно.
  Отже:
  1. Намагатися відстояти в Києві площа незалежності, нейтралізувати уряд за допомогою захоплення адміністративних будівель. В першу чергу захопити СБУ і взяти в заручники керівництво АТО та їх куратора (ів), рада може і почекати хвилини 2-3.
  Якщо зважитеся на настільки відважний вчинок, то варто враховувати деякі нюанси:
  1. З вами панькатися ніхто більше не стане. На троні НЕ Панда Янукович, який проявив себе ганчіркою. На троні зараз цілком собі реальний американський резидент з єврейськими коренями, але абсолютно не єврейським розумом. Йому-то похрену, в принципі, що з ним буде. Адже він знає, що його чекає смерть після виконання договору з “партнерами”. Зате, може бути, в безпеці буде його родина, у дітей буде хороше і забезпечене майбутнє. Та й іншим втрачати нічого. Якщо помирати – так з музикою і якомога більшою кількістю трупів.
  2. Перед рилами ваших колишніх лідерів стоять надійним щитом ваші ж колишні товариші, з сотень майдану, нац. гвардії і ВСУ. І серед них не так вже й мало тих, хто до вас за вашу наївність живить ненависть. А тому вбивати для ім вас дещо простіше буде, ніж навпаки.
  3. Зважитеся об’єднатися з Ляшко і його загонами для боротьби (а він обіцяв приїхати і “допомогти”) – тоді ні про яку перемогу мови бути не може принципово. Підарок Олежек, як не дивно, з тієї ж кліки, що була вашими руками поставлена ​​на місце Яника і його ко-партійців. І тому відповідь на питання, кого він вибере – вас або зрадників ваших ідеалів та інтересів – більш ніж очевидний.
  4. Вам потрібно розуміти, що для успіху в цій справі вам доведеться діяти швидко, злагоджено, і найголовніше, зробити це МЕНШЕ НІЖ ЗА ДОБУ.
  Якщо ви всі ці нюанси врахували, тоді можете потихеньку збирати свій “прайд” через віче і вирішувати, як це зробити правильніше. Я б рекомендував диверсійні загони, яке прикривається основною масою послідовників Майданека як свистілки-перделкі для залучення на себе основної уваги силовиків. Таким чином можна буде основний удар службистів прийняти на себе, і дати групам молодчиків можливість без проблем проникнути в адм. будівлі, пробратися на верхні рівні і без особливих перешкод взяти в заручники ще зовсім недавно “товаришів, друзів, вірних слуг народу”. Однак врахуйте, у вас на це часу буде від сили годину, бо найближчі сили поза територій Києва швидко проінформують про проблему, тоді давити вас будуть ще жесче і швидше за все викорінять протягом декількох днів.
  До речі, може бути і так, що приїхавши на парад танки в цьому зіграють значну роль … ви любите котлети?
  Після захоплення в заручники вищі чини вам треба буде думати, що робити далі. Я вже подумав за вас, і такі в мене пропозиції:
  [Нажмите, чтобы прочитать]
  Виходячи з пункту 1, невелике доповнення в нього:
  Якщо ви хочете поступити правильно, то не просто позбавляйте їх (депутатів і вищих посадових осіб органів) повноважень, але і вимагайте з них передати владу вам. Країну від жопи не врятує, зате одна з головних вимог майдану буде виконано – олігархів більше у владі не буде.
  А там вже недалеко і до повноцінної перемоги – всього-то оголосити “АТО” помилкою ціною в тисячі і тисячі вбитих, ліквідувати американських “радників” і відправитися на уклін до 4 державам: Росії, Білорусії, Німеччини та … барабанний дріб .. . готові? ПОЛЬЩІ !!! Пшекам МОЖУТЬ В ПРИЙНЯТТЯ ВИБАЧЕНЬ!
  ================================================== ============
  2. Рівно те ж саме, але: ліквідацію уряду провести шляхом спалення будівель.
  Тим цей варіант реальней, що для вас, любі мої, це цілком нормальна. Коктейлі Молотова готуються швидко, і з нанесення збитку це саме чудове засіб революціонера. Закидати будівлю раді, мерії та СБУ з усіх боків пляшечками – і все буде прекрасно.
  Майже. Повторю ще раз. НАТО (США) не схвалить, НАТО буде “трошки” вас вбивати. Тому що в написаному сценарії такої опції (як і та, що вище) ТУПО НЕМАЄ І БУТИ НЕ МОЖЕ НІ ЗА ЯКИХ ОБСТАВИН.
  =============================================
  3. Схоронитися, щоб під час планованого параду вчинити замах на всю верхівку.
  Це, до речі, реально зручне буде час. Там зберуться всі, на кого можна буде звалити біди сьогоднішньої країни-404.
  Ні, винен не Путін. А, як я вже писав неодноразово, ті, хто зараз “править” вашою державою.
  Нагадую наслідки пункту 1.
  ============================================
  4. Просто змиритися, і бігти. Що для Тру ‘-українця просто означатиме визнання своєї неправоти, і все, за що півроку йшла боротьба – було безглуздим, а що прийшов результат – тепер буде аукатися довго, і з незавидною регулярністю.
  Зрештою, до того й призведе все. До Визнанню самому собі, що ти – говно, ти – допоміг свою Батьківщину вбити, ти – ось хто дійсно, лайно, чмо і хуйло. Просто був на підспівуванні у ублюдків, яких вбити мало.
  ==============================================
  Тепер найсмачніше:
  5. Не просто визнати свою неправоту, АЛЕ І ЩЕ ЗАЙНЯТИ проросійську позицію! Після слів Авакова про те, що, мовляв, “майдан – Це ФСБ проект” – у вас реально логічного іншого виходу і не знайдеться.
  “Шо? Ми ФСБшний проект? Окай, ТОДІ МИ ВАС повісить! І все.” І в хід піде один з перерахованих вище пунктів. Але з особливою ненавистю і до себе, і до них, ублюдками, збрехала вам.
  Я запропонував, ваше ж справа – розглянути і, можливо, прийняти.
  Так запанує справедливість, нарешті …
  Метки: Ад на Земле, Вспоминая прошлое, Коломойский хуйло и не еврей, Порошню отсечь от головы гильотиной, банальщина, в конце концов, воображение, мысли в слух, мышление, правда победит, прочая хунта, россия, срочность – запредельная, теория апокалипсиса, точка зрения,украина, устаревшие штампы, хитрый план

 • Грань возможности

  Боже, сколько же придурков майданутых кругом! Дебилы! Газета же ЮМОРИСТИЧЕСКАЯ!!!!! Хотя… Пеньтесь здесь лучше, меньше разбрызгиваться по серьезным изданиям будет.

 • Pingback: Just Keep The Dish — The Gift Of Food With A Twist()

 • Pingback: https://www.menage-genial.com/a-propos-entretien-menager-femme-de-menage-montreal-laval-longueuil.html()

 • Pingback: phentermine()

 • Pingback: http://www.jcsm.org/category/articles/()

 • Pingback: Free Adult Chat()

 • Pingback: Isaac()

 • Pingback: Walter()

 • Pingback: Tommy()

 • Pingback: Justin()

 • Pingback: cheap cigarettes store()

 • Pingback: http://www.menage-poly.com()

 • Pingback: warehousing()

 • Pingback: jeremiah()

 • Pingback: Bradley()

 • Pingback: keyword tool()

 • Pingback: desktop computer()

 • Pingback: Binary Bank Breaker app()

 • Pingback: apoio informática()

 • Pingback: bridging loans()

 • Pingback: Blue Coaster33()

 • Pingback: stream movies()

 • Pingback: watch movies online()

 • Pingback: Website()

 • Pingback: mp4 mobile porn()

 • Pingback: hurtigt lan penge nu()

 • Pingback: parking()

 • Pingback: water ionizer()

 • Pingback: laane penge nu()

 • Pingback: stop parking()

 • Pingback: bottled alkaline water()

 • Pingback: water ionizer loans()

 • Pingback: jual kaos anime bandung()

 • Pingback: b grade electrician licence()

 • Pingback: electrician tool pouch combo()

 • Pingback: locksmith salary in illinois()

 • Pingback: our website()

 • Pingback: plumbing how to solder copper pipes()

 • Pingback: pay per day loans plan()

 • Pingback: house blue()

 • Pingback: electricians part p certificate()

 • Pingback: ionizer payment plan()

 • Pingback: Make money fast()

 • Pingback: SEO Services()

 • Pingback: water ionizer()

 • Pingback: alkaline water()

 • Pingback: loan payment plan()

 • Pingback: http://webkingz.camkingz.com/()

 • Pingback: weblink()