Міністерство курортів та туризму Криму шукає спеціалістів по Photoshop

Коктебель, Крим. Порожній пляж

На сайті Міністерства курортів та туризму Республіки Крим з’явилось оголошення про набір людей, знайомих із редактором зображень Photoshop. Відкрито перших 500 вакансій спеціалістів з редагування фотографій, повідомляється на сайті.

Для покращення іміджу кримських курортів у 2014 році та подачі правильної інформації про поточний туристичний сезон, оголошено набір перших 500 спеціалістів з редагування зображень, люди потрібні терміново, йдеться на сайті Міністерства.

Серед вимог до кандидатів, зазначених у оголошенні – вміння редагувати зображення у Photoshop, або хоча б у Paint. Окрім високої зарплати та офіційного працевлаштування, Міністерство курортів та туризму Криму також обіцяє оплачувану двотижневу відпустку в Криму.

Обов’язком нових працівників Міністерства буде створення на світлинах кримських пляжів ефекту людності шляхом додавання людей на фотографії пляжів. Відповідні зображення будуть використовуватись у новинах та рекламах. Також ряд спеціалістів-ретушерів будуть працювати прямо на пляжах, разом із фотографами, які фотографують туристів на пам’ять – щоби у людей залишались хороші спогади про відпочинок в Криму.

Нагадаємо, раніше Міністерство курортів та туризму Криму анонсувало вихід найближчим часом додатку для смартфонів, який додаватиме на фотографії пляжу та моря відпочивальників. Кількість відпочиваючих людей, стать та рівень їх загару можна буде обирати. Додаток підтримуватиме автоматичний постинг фотографій в Instagram, Facebook та Twitter.

UaReview

Опубліковано у Економіка, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Міністерство курортів та туризму Криму шукає спеціалістів по Photoshop.