Під час відпочинку в Криму Януковича охороняли сторожові єноти

Єнот

Під час відпочинку Віктора Януковича в Криму на травневі свята його охорона була серйозно посилена в порівнянні з минулим роком, повідомляє кримський журнал «У світі Віктора Федоровича». У зв’язку з попередженням про можливу небезпеку з боку моря охорона була посилена саме на цій ділянці президентської резиденції.

Так, уздовж берега по морю курсувала озброєна охорона на трьох катерах з прив’язаними до них бананами, на яких налічувалося близько п’яти співробітників “Беркута”, яку прикривало до двадцяти катамаранів із співробітниками міліції і з мигалками на борту, які відганяли цікавих туристів, рибалок і медуз.

З неба ділянку патрулювали п’ятнадцять дельтапланеристів, які по черзі спускалися з кримських гір і парили навколо резиденції. У той же час з моря періодично з’являлися водолази з гарпунами і невеликий саморобний підводний човен «Леопольд».

З достовірних джерел стало відомо, що під час прогулянок Віктор Федоровича по морю президентську яхту супроводжував елітний загін бойових дельфінів, який на час відпочинку президента прибув з Італії. А для охорони території самої резиденції туди був запущений загін сторожових фламінго і єнотів.

«Я випадково заплив в акваторію резиденції Януковича і мене відразу оточили водолази, – повідомив в інтерв’ю молодий дайвер Микола. – Прямо під водою вони стали жестами питати документи, потім пересадили на катамаран, де я написав свою автобіографію і був ретельно обшуканий протягом години, хоча знаходився в одних плавках.»

З тих же джерел стало відомо, що під час візиту президента до дитячого табору Артек правопорядок допомагали організовувати малолітні діти співробітників СБУ, які заздалегідь були впроваджені в табір під виглядом звичайних відпочиваючих – з метою довідатися обстановку і настрій серед дітей. Головним їхнім завданням було провести пропаганду серед однолітків і не допустити провокацій та ексцесів.

«Мені ні Якубович, ні “Поле Чудес” не подобаються в принципі», – так прокоментував ситуацію місцевий житель Валентин, який недочув питання журналістів.

Павло Коваль спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Під час відпочинку в Криму Януковича охороняли сторожові єноти.