У Криму Путін покатався на банані

Путін на банані

Перебуваючи з візитом у Криму, президент РФ Володимир Путін, після заглиблення у батискафі, відвідав пляж та покатався на банані. До нього також мав приєднатись Дмитро Медведєв, але в останню мить він відмовився від екстремальної розваги і натомість з’їв на пляжі медову пахлаву з горішками.

Російські журналісти вважають, що таким вчинком керівники держави популяризують відпочинок у Криму.

«Так, справді, – прокоментував прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков, – сьогодні Володимир Володимирович катався на банані. Ви знаєте, він дуже скромний і невибагливий у побуті. Крім того відпочинок на дорогих яхтах може собі дозволити далеко не кожен. Та й коротенька відпустка діячам такого рангу вкрай необхідна. Ось, наприклад, міністр оборони Сергій Шойгу вже другий рік категорично відмовляється йти у відпустку. Йому більше подобається відправляти у відпустку інших.»

Нагадаємо, що раніше Путін літав на винищувачі та на дельтаплані разом з журавлями, брав участь у автопробігах, катався з байкерами, занурювався з аквалангом у пошуках стародавніх амфор і розважався на інших коштовних атракціонах. У перервах між відпочинком він розв’язував війни з Чечнею, Грузією та Україною.

Олег Суховірський спеціально для UaReview

ЧИТАЙТЕ НАС:  , ,

Опубліковано у Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , // Постійне посилання: У Криму Путін покатався на банані.