Павло Губарєв працюватиме Дідом Морозом на новорічній ялинці в Кремлі

Павло Губарєв - дід мороз

Харизма, досвід і організаторські здібності Павла Губарєва, колишнього народного губернатора Донбасу, а нині начальника мобілізаційного управління міністерства оборони ДНР, не оминули увагою вище російське керівництво, повідомляє газета «Мир, труд, Донбас».

З Павлом вже підписаний контракт і запропоновано вибрати костюм Діда Мороза. Цього року кремлівський Дід Мороз може одягнути червону, синю або чорну шубу, адже саме такі кольори у прапора ДНР. Павло самостійно вибере собі костюм, але експерти припускають, що він зупинить свій вибір на чорній шубі з червоною пов’язкою на рукаві.

Згідно з умовами контракту, від Павла чекають повне перевтілення в казкового героя, тому просять відростити бороду, продовжити набирати вагу і посивіти. Друзі та колеги Павла повідомляють, що він найбільше спантеличений саме вимогою посивіти.

«Якщо у Павла будуть якісь проблеми з перевтіленням в Діда Мороза, то нехай звертається, – на правах анонімності повідомив один з працівників ФСБ. – Ще кілька невдалих повідомлень у Фейсбуці і ми як-небудь допоможемо йому посивіти».

Степан Капуста спеціально для UaReview

ЧИТАЙТЕ НАС:  TwitterВКонтактеОднокласники

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , , , // Постійне посилання: Павло Губарєв працюватиме Дідом Морозом на новорічній ялинці в Кремлі.