Медведєва звільнили з поста прем’єр-міністра РФ після того, як він заснув на виступі Путіна

Дмитро Медеведєв заснув

Президент Російської Федерації Володимир Путін підписав указ про звільнення з поста Прем’єр-міністра Дмитра Медвєдєва. В указі не вказано формальної причини звільнення, проте фактичною причиною називають властивість Медведєва засинати у найменш прийнятні для цього моменти.

Зокрема, Дмитро Медведєв впав у мікросон просто під час виступу Путіна в Кремлі 18 березня. А попереднього разу Медведєв засипав під час відкриття Олімпіади в Сочі.

Окрім того, іншим указом Володимир Путін звільнив 36 російських чиновників різних рівнів, серед яких депутати Державної думи, члени Ради Федерації, керівники регіонів Росії.

Більшість їх звільнили через те, що вони не аплодували під час виступу Путіна. Натомість, губернатора Псковської області Андрія Турчака звільнили за те, що він аплодував не в такт з іншими.

Всі звільнені з своїх постів чиновники перебуватимуть виконуючими обов’язків на своїх постах доти, поки на їх місця не оберуть нових – з числа тих, хто аплодував Володимиру Путіну найголосніше.

Нагадаємо, у Георгієвському залі Кремля відбувся виступ Путіна перед російськими чиновниками, під час якого Президент Росії і самопроголошені представники “влади” Криму підписали “договір” про вступ Криму та Севастополя у склад РФ.

Читайте також: Світова організація торгівлі наркотиками і зброєю підтримала уряд Аксьонова.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Політика, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Медведєва звільнили з поста прем’єр-міністра РФ після того, як він заснув на виступі Путіна.