На 200-річчя Шевченка Путін продекламував «Розриту могилу»

No Putin no cry

В Москві на честь 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка відбувся творчий вечір поета, на який завітав і президент Росії. Володимир Путін привітав присутніх із цією визначною датою і неочікувано продекламував один із віршів великого кобзаря – «Розриту могилу».

Щоправда, частину вірша Путін трохи змінив. Замість слова «москаль» він вжив «бендеровець»:

«…Дніпро, брат мій, висихає,
Мене покидає,
І могили мої милі
бендеровець розриває…
Нехай риє, розкопує,
Не своє шукає,
А тим часом перевертні
Нехай підростають
Та поможуть бендері
Господарювати,
Та з матері полатану
Сорочку знімати…»

Володимир Путін зазначив, що значення творчості Шевченка для сучасної Росії важко переоцінити.

«Вже тоді Тарас Григорович застерігав весь російський світ про загрозу фашизму та неонацизму. Як ми бачимо із вірша, ще в період життя Кобзаря бендеровці тероризували Україну і її російськомовних громадян. І тому введення російських військ у Крим абсолютно виправданий, хоча і дещо запізнілий крок», – заявив Володимир Путін.

Очікувалося, що на творчому вечорі також виступить і Віктор Янукович, який мав прочитати вірш «Не нарікаю я на Бога». Проте, він не з’явився. Замість нього поезію Шевченка декламували Андрій Портнов, який емоційно розповів уривок із поеми «Гайдамаки» та Олена Лукаш із уривком «Катерини».

Нагадаємо, раніше в Москві закрили магазин, який продавав книгу Кучми “Україна – не Росія”.

К.Дармограй спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , , , , // Постійне посилання: На 200-річчя Шевченка Путін продекламував «Розриту могилу».