Сергію Курченку вручили повістку в армію

Сергій Курченко

28-річний мільярдер, власник групи компаній СЄПЕК, футбольного клубу «Металіст» (Харків) та UMH Group Сергій Курченко у Києві отримав повістку в армію. Про це повідомила прес-служба Міністерства оборони.

Сергій Віталійович Курченко, 21.09.85 р.н., за станом здоров’я та своїми морально-діловими якостями придатний до військової служби“, – йдеться у повідомленні.

Вранці 11 березня відповідальний працівник київського облвійськкомату, підполковник запасу Василь Нечипуренко вручив молодому олігарху повідомлення із мобілізаційним розпорядженням. “Дякую!” – відповів Курченко і зачинив двері.

За непідтвердженою інформацією, Сергія Курченка повинні відрядити до бронетанкових військ на посаду “навідник-оператор”. Однак, чи прибуде він до військкомату – невідомо. “А що я мав – за комір його тягнути?” – знизує плечима підполковник запасу.

Командир окремої танкової бригади, що дислокується на Чернігівщині, Андрій Вовк у телефонному коментарі запевнив, що впорається із Курченком: “А мені нас**ти, що він там колишній мільярдер, бл***! Буде робити, бл***, все, що накажуть командири! Скажуть, бл***, туалети мити – буде мити! Обслуговувати танк – це йому, бл***, не футбольні клуби купувати! Не хочеш – навчимо, не можеш – змусимо!

Нагадаємо, через військову інтервенцію російських військ у Криму, в Україні розпочато мобілізаційні збори із військовозобов’язаними. Багатьох офіцерів запасу та власників військових квитків вже призвали.

Микола Стецишин спеціально для UaReview

Опубліковано у Економіка, Політика, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Сергію Курченку вручили повістку в армію.