Володимир Путін вивів з ладу детектор брехні

Володимир Путін на прес-конференції

Президент Російської Федерації Володимир Путін, під час тестування на придатність детектора брехні, вивів його з ладу. Про це повідомляє надійне джерело в ФСБ.

За словами працівника Федеральної служби безпеки РФ, інцидент стався в кремлівському кабінеті Путіна, на його зустрічі з Віктором Януковичем, коли той втік з України і прибув до Росії.

Перед розмовою з екс-президентом України Володимир Володимирович, як колишній КДБ-шник, вирішив перевірити його на детекторі брехні, – розповідає працівник ФСБ. – Але абсолютно все, що би не говорив Янукович – чи то про Межигір’я, чи то про свою дружину, чи то про Україну, чи навіть про своє ставлення до Путіна – абсолютно все було неправдою, згідно з показами детектора брехні. Тоді Володимир Володимирович, маючи за плечима досвід роботи з поліграфом, запропонував нам протестувати його на собі.

Та вже на першому питанні до Путіна, на яке він відповідав як завжди зважено і спокійно, коливання на екрані поліграфа почали дуже сильно зашкалювати, і детектор брехні, зрештою, вийшов з ладу.

Я ж казав, Володимир Володимирович, що він несправний“, – засміявся Віктор Янукович. Путін коротко погодився, звелів усіх покинути його президентський кабінет, і залишився сам на сам з Віктором Федоровичем.

За словами працівника ФСБ, випадок виводу з ладу детектора брехні він бачив уперше в житті: “Очевидно, сучасні детектори брехні не розраховані на таку її кількість. Варто цим питанням серйозно зайнятись і підняти стандарти щодо максимально можливих показників у поліграфах.

Нагадаємо, 4 березня Путін дав прес-конференцію для мас-медіа щодо ситуації в Криму, в якій зробив багато неправдивих заяв.

Читайте також: Янукович заявив, що страусів у Межигір’я йому підкинули.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Політика, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Володимир Путін вивів з ладу детектор брехні.