Над будинком Сахалінської обладміністрації підняли японський прапор

Захоплення будівлі групою озброєних людей

Сьогодні близько 13 год. за місцевим часом ополченці з Самооборони Сахалінського народу захопили Обласну адміністрацію в Южно-Сахалінську і вивісили над будинком японський прапор. Про це повідомляє ІТАК-ТАКК з посиланням на власні джерела.

На даний момент будинок Сахалінської обладміністрації оточено людьми у камуфляжі без розпізнавальних знаків, а всередині на позачерговому засіданні перебувають місцеві депутати.

Відомо, що сахалінські депутати підняли наступні питання на порядку денному: відновлення державного кордону на лінії 1941 року, повернення Південного Сахаліну до складу Японської Імперії, а також звернення до Японії з проханням про захист російськомовного населення.

Жодної інформації про позицію Японії стосовно Сахаліну наразі немає. Офіційна Москва поки теж не прокоментувала інцидент. Ситуацію на острові напружена, але відносно спокійна.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Над будинком Сахалінської обладміністрації підняли японський прапор.