Для економії електроенергії телемарафон стане газетою

Телемарафон Єдині новини

З метою економії електричної енергії інформаційний телемарафон “Єдині новини” перетвориться на газету. Про це заявили у дирекції телерадіопрограм, подкастів та влоґінгу Верховної Ради України.

Економія електроенергії сьогодні особливо важлива, – йдеться у пресрелізі. – Для того, щоб допомогти людям заощаджувати електроенергію, ми вирішили перевести телемарафон у формат, який можна буде засвоювати без електрики, лише з допомогою відновлювальних джерел енергії — зокрема, сонячного світла. Газета виявилась форматом, який найкраще відповідає нашим вимогам.

Друк першого випуску газети почнеться, як тільки хтось зможе розв’язати проблему з дефіцитом паперу на ринку. Сигнальний тираж має скласти близько 30 мільйонів примірників — щоб усі мали належний доступ до новин.

Для плавного переходу телемарафону в формат друкованої преси, спершу планується гібридний телевізійний формат. Зокрема, протягом першого місяця переходу по телевізору по черзі транслюватимуться сторінки газети, які перегортатимуться зі зручною для читання частотою. Через місяць телеверсія закриється зовсім, залишиться лише газета“, – пишуть у пресрелізі.

Остап Українець, спеціально для UaReview

Підтримати ЗСУ: Повернись живим | Фонд Сергія Притули

Опубліковано у Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Для економії електроенергії телемарафон стане газетою.