У мене три метри зросту, — Арестович

Радник голови Офісу президента, блогер, військовий, психолог, розвідник, актор, історик, медик, політолог, філософ, економіст, політик, конфліктолог, дипломат, лінгвіст, нутриціолог Олексій Арестович зазначив, що його зріст – три метри. Про це йдеться у додатковому інтерв’ю Дмитру Гордону, доступному лише для його підписників на Patreon.

Я ж усе прекрасно бачу. І це не метафора, я буквально дуже далеко бачу. У мене три метри зросту й гострота зору – 308%, тому я бачу на кілька десятків кілометрів“, – розповів Арестович у інтерв’ю Гордону, на що той похитав головою й відповів “Угу“.

Крім того, Арестович розповів про витоки своєї геніальності.

Ви ж знаєте, що я не сам по собі такий розумний, це все правильне харчування й гени. Харчування – це мед, у мене пасіка хороша, я ще Ющенку мед продавав. Гени – мій троюрідний прапрапрапрадід по мамі був племінником позашлюбного сина Наполеона Бонапарта. У мене навіть є родимка у формі острова Ельба на внутрішній частині стегна, я показувати не буду, ви ж самі розумієте, – зазначив Арестович і додав. – А мого діда по батьковій лінії ви точно мали бачити на фотографії – він підіймав прапор над Рейхстагом.

На прохання Гордона, які ще факти про Арестовича, що будуть цікаві фанатам Арестовича, може розповісти Арестович, Арестович продовжив.

Так, давайте загинати пальці. До речі, у мене шість пальців на правій руці, але це майже непомітно, хоча дівчата таке люблять, – сказав радник голови Офісу президента. – Я вільно спілкуюсь на 17 мовах, а читати можу на 49. Це якщо не враховувати діалектів, їх знаю десь з 700, точно не рахував. Так, що далі? Я складаю кубик Рубіка за 3,46 секунди із закритими очима однією лівою ногою. Продовжуємо. Пам’ятаєте візитку Яроша? Це я її підклав. Ну і першим танком, який проривався через барикади в Маріуполі 9 травня 2014 року, керував я. Так-так, я й танком вмію керувати, 9 років досвіду, як-не-як.

Нічого собі“, – відповів на це Дмитро Гордон.

Не перебивайте! На одному з перших завдань в розвідці на території Росії я передягався маленьким хлопчиком, одним із тих, яких водили до Путіна. Ну, ви в курсі. Це було дуже корисно для розвідки, та й для мого духовного й фізичного розвитку теж було корисно, – заявив Арестович. – Я про це ще жодного разу не розповідав, це буде ексклюзив для ваших глядачів. У 2016 році я працював у компанії Cambridge Analytica, в той час ми брали участь у виборчій кампанії Дональда Трампа та у кампанії виходу Великої Британії з Європейського союзу (Brexit). Як ви розумієте, обидві кампанії були успішними – не в останню чергу завдяки моїм аналітичним здібностям.

А на останок гість Гордона розповів про особисте.

Моя перша любов (я досі її добре пам’ятаю, бо я усе дуже добре пам’ятаю) називається Стефанія. Ми сиділи з нею за одною партою в школі у місті Калуш. У неї народився син від мене, але я в той час вже був на завданні в Боснії. Щоб не називати Олексієм, вона назвала його Олегом. А хлопець хороший виріс, музикантом став, читає реп, популярний в Європі. Він досі не знає, що я його батько“, – зазначив Арестович.

Після закінчення інтерв’ю, не під запис, Арестович додав: “До речі, я в трьох країнах сидів за хуліганку“.

UaReview | Про проєкт

Підтримати ЗСУ: Повернись живим | Фонд Сергія Притули | Рахунок НБУ

Опубліковано у Політика // Теги: , , // Постійне посилання: У мене три метри зросту, — Арестович.