Олаф Шольц придбав у супермаркеті половину списку продуктів, складеного дружиною

Канцлер Німеччини Олаф Шольц виключив важливу частину продуктів зі списку потреб, який йому передала дружина з проханням забігти в супермаркет по дорозі додому. Про це пише німецьке видання Bird у статті “Фрау, я вдома”, стверджуючи, що в їхньому розпорядженні для порівняння є список, переданий дружиною, і список, придбаний канцлером.

Видання уточнює, що це сталося нібито “як завжди – на вимогу канцелярії”.

Увечері 21 квітня Брітта Ернст заявила телефоном Олафу Шольцу, що планує приготувати смачну вечерю і повідомила, що вислала йому в месенджері список продуктів, які потрібно придбати. Відповідаючи на прохання дружини канцлер сказав, що “федеральний уряд зробить усе згідно зі списком” і що “Німеччина заслуговує на цю вечерю”.

Проте, розпаковуючи придбані канцлером продукти, дружина виявила лише половину списку, зокрема цибулю, часник, чорний перець, петрушку, лавровий лист, кріп та хрін.

І як я з цього приготую вечерю? Ти що, жартуєш?” – цитує видання слова Брітти Ернст до свого чоловіка.

За інформацією видання, Олаф Шольц не придбав половини продуктів зі списку, зокрема картоплю, куряче філе, сир, помідори, огірки, болгарський перець та яйця.

Дружина канцлера висловила «глибоке розчарування» результатами роботи Олафа Шольца.

Нагадаємо, раніше уряд Німеччини викреслив усе важке озброєння зі списку військової допомоги Україні.

Публікація англійською: Olaf Scholz buys only half of his wife’s grocery list (читайте та поширюйте серед своїх англомовних друзів!)

UaReview | Про проєкт

Підтримати ЗСУ: Рахунок НБУ | Повернись живим | Фонд Сергія Притули

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , // Постійне посилання: Олаф Шольц придбав у супермаркеті половину списку продуктів, складеного дружиною.