Працівники російської пошти розкрадають посилки від російських солдатів із награбованим в Україні

У посилках із награбованим в Україні, які надіслали російські солдати додому із білоруського міста Мозир, дружини солдатів масово знаходять пусті коробки. Про це свідчать численні дописи у соцмережах та перехоплені телефонні розмови, повідомляє РНА “Новості”.

Ти ж казав, що косметику надсилав! Де бл*дь косметика? Що ти п*здиш? Я на пошту прийшла, як дура, а там одні пусті коробки“, – йдеться у записі однієї з перехоплених телефонних розмов.

Не хотіла писати, але не можу стриматись, – пише в соцмережі одна з жертв. – Працівники пошти РФ – мародери! Мій рідний мені мікрохвильовку з України передав, поштою, новеньку, фото прислав. А на пошті дали посилку з цеглинами. Ну, не мародери, а?

Проте, на деякі посилки чекала навіть цікавіша доля. Зокрема, у одній з посилок, надісланих працівником сил спеціальних операцій росії, знаходився жучок, через що місцеперебування пакунку із виробами з золота (кільця, ланцюжки, сережки, хрестики), які військовий награбував в Україні, було встановлено.

Посилка надійшла в Омськ, де працівник місцевої пошти витягнув її вміст. Але коли йшов додому, його зупинили представники російської поліції і конфіскували пакунок. У відділку начальник поліції звелів віддати трофей йому. Та вже увечері, під час розпивання спиртного в одному з кабаків Омська, пакунок у нього викрала офіціантка. Коли, після закінчення зміни, офіціантка йшла додому, на вулиці її пограбував колишній засуджений. Після цього зв’язок із жучком пропав і подальша доля вмісту посилки невідома.

У російській пошті спростовують цю інформацію.

Ті злісні повідомлення, які зараз поширюють в соцмережах, це ні що інше, як провокація, – каже прессекретар російської пошти Лев Волконський. – Люди, зрозумійте, ніхто на пошті нічого чужого не брав. Те, що героїчні російські солдати награбували в Україні, це їхня власність, і представники російської пошти ніколи б не стали цього брати. Якщо вам надійшла пуста посилка від солдата, то це значить, що цьому солдату нічого в Україні урвати не вдалось. Все елементарно, нема чого обурюватись.

UaReview | Про проєкт

Підтримати ЗСУ: Рахунок НБУ | Повернись живим

Опубліковано у Кримінал, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , // Постійне посилання: Працівники російської пошти розкрадають посилки від російських солдатів із награбованим в Україні.