В неділю на знак протесту проти війни з Україною росіяни не вийшли на роботу

У неділю мільйони жителів Росії у мовчазному протесті проти війни з Україною залишились вдома і не вийшли на роботу. Про це повідомила низка російських ЗМІ на умовах анонімності.

В цей недільний день величезна частина громадян Росії об’єдналась в єдиному міцному пориві підтримки в бік України, – йдеться у повідомленні. – А також для демонстрації антивоєнних настроїв. Для цього мільйони росіян залишились вдома і не вийшли на роботу. Можна сказати, що росіяни проявили виняткову єдність в цьому надзвичайно важливому зараз питанні.

До мовчазного протесту не приєднались лише ті жителі Росії, що за умовами своєї роботи працюють на вихідні.

Повідомляється також, що для уникнення переслідування з боку правоохоронних органів, протест вирішили зробити максимально непублічним.

Нам вдалось усе зробити настільки таємно й тихо, що навіть не всі учасники протесту знали, що протестують. Дехто думав, що лише сидить собі в неділю вдома, а натомість він протестував проти нападу Росії на Україну. Гарно ми придумали, правда?” – розповідає на умовах анонімності один з організаторів мовчазного протесту.

UaReview | Про проєкт | Підтримати

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , // Постійне посилання: В неділю на знак протесту проти війни з Україною росіяни не вийшли на роботу.