В Ростові на протесті в підтримку Навального затримали Януковича

У Ростові-на-Дону під час протестів на підтримку арештованого опозиціонера Олексія Навального та його соратників силовики затримали кілька десятків людей, серед яких і президент-утікач Віктор Янукович. Про це повідомила правозахисна організація “Хонка”.

Бійці ОМОНу затримали Януковича коли він ішов серед протестувальників і викрикував “Путін злодій”, “Свободу Навальному”, “Аквадискотека”, а також “Шахтар чемпіон”, “Спасибі жителям Донбасу” та “Разом нас багато”. Віктора Федоровича посадили в автозак та повезли в СІЗО навіть попри те, що він дорогою намагався відкупитися.

До Януковича вже впустили його адвоката, йдеться в повідомленні правозахисної організації.

Думаю, Віктору Федоровичу в СІЗО довго сидіти не доведеться, – розповідає адвокат Януковича Зиновій Шпіцер. – Адже у нас доволі правдоподібна версія захисту та докази на її підтвердження. Навальний там взагалі ні до чого. Віктор Федорович просто гуляв Ростовом та у звичні для себе манері зривав шапки з перехожих. Він не міг знати, що ті протестують. Як докази у нас проходять кілька шапок, які вилучили у Віктора Федоровича при затриманні. Яка різниця, що це шапки, чи то пак шоломи, ОМОНівців, докази є докази.

За словами адвоката, в СІЗО його підзахисному комфортно.

Поки я був в дорозі, Віктор Федорович вже встиг виграти в карти тисячу рублів, чотири пачки цигарок та дві пари шкарпеток у персоналу СІЗО. Тому під заставу підзахисного визволяти не будемо, він сам цього не хоче. Почекаємо суду, а поки хай посидить, понастольгує“, – додає адвокат.

UaReview | ЧИТАЙТЕ НАС:  Twitter, Telegram

Опубліковано у Кримінал, Міжнародні новини // Теги: , , , , // Постійне посилання: В Ростові на протесті в підтримку Навального затримали Януковича.