Ілон Маск переїжджає жити до Житомира

Ілон Маск прийняв запрошення Володимира Зеленського відвідати Житомир і планує переїхати на батьківщину відомого конструктора космічних кораблів Сергія Корольова на постійне місце проживання. Про це повідомляє видання Космічний Житомир.

Маск давно хотів перенести штаб-квартиру своїх компаній у затишніше, гарніше та економніше місце, адже у Каліфорнії ставка податку є найвищою в США.

Мільярдер вже готує злиття компаній з низкою місцевих підприємств. Зокрема, на Житомирській фабриці музичних інструментів планується випускати музичні електрокари “Тесла-Гуслі”. На картонному комбінаті збиратимуть картонні ракети SpaceX для польоту на Марс або хоча би в Ірпінь. Крім того, перший в Україні гіперлуп Житомир-Бердичів запустять вже у 2022 році.

У Ілона залишилися дві великі мрії з дитинства, – пояснює журналістам помічниця пресаташе мільярдера Джулія Мендельсон. – Перша мрія – це відвідати батьківщину Корольова, а друга – особисто зустрітися з найвеличнішим лідером сучасності.

Нам це важливо: Підтримайте UaReview на Patreon

Маск вже почав процес оформлення ФОП і розраховує на одноразову виплату 8000 гривень, яка допоможе йому повернутися на перше місце найбагатших людей світу.

Жити мільярдер буде у фешенебельній хрущовці на березі річки Тетерів по сусідству з принцом Гаррі і Меган Маркл, які живуть в Житомирі вже більше року.

Коваль Павло, спеціально для UaReview

ЧИТАЙТЕ НАС:  Twitter, Telegram

За підтримки:

Опубліковано у Міжнародні новини // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Ілон Маск переїжджає жити до Житомира.
  • Stepan

    Очень похоже на фейк