Україна атакувала російські позиції в інтернеті ударами мемів про Медведчука — Лавров

Україна завдала масованих ударів мемами про Медведчука по позиціях росії в околицях Твіттера, Фейсбука, Інстаграма та ТікТока. Про це заявив міністр закордонних справ росії Сергій Лавров.

Сьогодні ввечері українські націоналісти завдали несподіваного неспровокованого підступного удару відразу кількома однотипними видами озброєнь, – заявив Лавров. – Зокрема, працювали мемами про Медведчука, жартами про Медведчука, а подекуди застосовували навіть важкі відео про Медведчука (до 100 МБ). Українці працювали жорстоко й прицільно. Були атаковані позиції наших сил по периметру від Твіттера до ТікТока.

Лавров також заявив, що Росія залишає за собою право на симетричний удар у відповідь.

Вже зараз ми готуємо такі важкі озброєння як меми про Лукашенка та фото стола Путіна. А якщо й цього буде не достатньо, то вдаримо перевіреними фото Путіна на коні“, – пригрозив Лавров.

Також повідомляється, що в сусідніх з Україною російських областях оголосили комендантську годину: жителям заборонили виходити в інтернет протягом наступних двох діб. “Але якщо активна фаза атаки мемами Медведчука за цей час не закінчиться, то комендантську годину буде продовжено“, – каже Лавров.

Нагадаємо, раніше працівники російської пошти розкрадають посилки від російських солдатів із награбованим в Україні.

UaReview | Про проєкт

Підтримати ЗСУ: Рахунок НБУ | Повернись живим

Опубліковано у Російське вторгнення в Україну // Теги: , // Постійне посилання: Україна атакувала російські позиції в інтернеті ударами мемів про Медведчука — Лавров.