Політолога з каналів Медведчука зловили на крадіжці в АТБ

Політичного експерта Юрія Прібауткіна, який регулярно відвідував ефіри телеканалів 112, ZIK та NewsOne, затримали під час спроби крадіжки продуктів харчування у київському супермаркеті АТБ на вулиці Деревообробній. Його доставили до Дарницького відділку поліції та поки що тримають під арештом.

Прібауткін, який називає себе виконавчим директором Центру моделювання безвихідних ситуацій, скористався законною можливістю зателефонувати своєму адвокатові Андрію Портнову, однак той, за повідомленням правоохоронців, не відповів на дзвінок.

UaReview удалося дізнатись подробиці пригоди. За словами працівниці супермаркету, яка побажала залишитись неназваною, чоловік, ховаючи обличчя під медичною маскою, намагався винести з магазину півбатона, три яйця та картоплину. Коли його зупинили на касі, намагався вирватись і втекти, однак був затриманий охороною.

Це вже не перший випадок, — розповідає співрозмовниця UaReview. — Вони почали натовпами ходити і облизуватись на вітрини. Кажуть, що вмирають з голоду, бо їм більше не платять за ефіри. Один намагався виміняти шкіряну куртку на булочку.

За інформацією джерел UaReview, заарештований Юрій Прібауткін не лише регулярно відвідував ефіри телеканалів Медведчука, а й був співавтором соціологічних досліджень, які засвідчували лідерство «Опозиційної платформи — За життя» в рейтингах довіри українських виборців.

Тим часом «Опозиційна платформа — За життя» виступила з заявою, в якій засудила президента Володимира Зеленського за, цитуємо, «геноцид телевізійних експертів».

Телеканали холдингу Тараса Козака, закриті владою через їхню безкомпромісну незалежну позицію, збалансовану та справедливу критику злочинної політики фашистської влади, більше не можуть утримувати експертів, яких запрошували в ефір. Ці люди та їхні сім’ї приречені на голодну смерть, поки Володимир Зеленський та його однопартійці об’їдаються і жиріють“, — ідеться в заяві.

Нагадаємо, в базі онлайн-видання «Тексти» є понад 200 експертів, більшість яких регулярно з’являлася в ефірі телеканалів холдингу «Новини», також відомих як «канали Медведчука».

Раніше ми повідомляли, що глядачі цих телеканалів відмовились припиняти дивитись їх навіть після вимкнення, а їхні колишні працівники легко знаходять собі роботу за основною спеціальністю.

Дітріх Букстехуде, спеціально для UaReview

ЧИТАЙТЕ НАС: Facebook, Twitter, Telegram

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , , , , , , // Постійне посилання: Політолога з каналів Медведчука зловили на крадіжці в АТБ.