Оксана Марченко задекларувала три церкви та монастир

У січні цього року до статків Оксани Марченко в декларації Віктора Медведчука було додано кілька нових об’єктів нерухомості, серед яких три церкви, один монастир, чотири дзвіниці, вісім каплиць, духовне училище і двадцять одне дерево, на яких проявилися образи.

Про це йдеться у журналістському розслідуванні проєкту Bihus.info.

Найбільша частина об’єктів нерухомості записана на фірму-прокладку “Синод-ВКПБ”, трохи менше – на фіктивну фірму “МП-Україна-3000”. Дерева, на яких проявилися образи, належать фірмі “Кирил, Кирил і Кирил”. А 100% кожної з цих фірм належать кіпрській компанії “Palomnitsa Investments Limited”, яку в січні внесли у декларацію Віктора Медведчука як власність його дружини Оксани Марченко“, – йдеться в розслідуванні.

Окрім об’єктів нерухомості, згідно з декларацією, Оксана Марченко минулого місяця стала власницею контрольного пакету міжнародної компанії “Beha Motors Bytok”, акції якої розміщені на Нью-Йоркській фондовій біржі.

Ця компанія є офіційним дилером в Україні автомобілів БМВ, пригнаних зі США. І знаєте що? – інтригує журналіст програми-розслідування. – Після того, як у мережі з’явився тизер нового фільму Оксани Марченко, у якому вона їде на чорній машині з номером “Паломніца”, акції “Beha Motors Bytok” підскочили майже вдвічі.

Журналіст зателефонував Оксані Марченко і попросив прокоментувати її нові надбання, однак вона відмовилась щось пояснювати і звинуватила авторів програми у гомосексуалізмі.

Читайте також: останні новини про закриті канали Медведчука.

UaReview | ЧИТАЙТЕ НАС: Facebook, Twitter, Telegram

Нам це важливо: Підтримайте UaReview на Patreon

Опубліковано у Політика, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , // Постійне посилання: Оксана Марченко задекларувала три церкви та монастир.