Пенсіонерка з Бєлгорода намагалась збити український байрактар банкою щів, але схибила

Пошкоджено російську нафтобазу та кладовище військової техніки.

Пенсіонерка з російського Бєлгорода Євдокія Хабібулаєва намагалася збити український безпілотник Bayraktar TB2 трилітровою банкою щів із капустою. Однак спроба не була успішною. Про це повідомляє підпільний російський кореспондент UaReview, якому вдалося сфотографувати наслідки удару.

«Бєлгород недалеко від українського кордону, тому сюди доходять новини з України, — розповів кореспондент, якого ми не називаємо з міркувань безпеки. — Тому ця жінка чула про киянку, яка збила російський безпілотник банкою помідорів. Вона вирішила, що їй також вдасться знешкодити український дрон за допомогою консервації».

Удар був невдалим із кількох причин. По-перше, безпілотник Bayraktar TB2 був далеко за межами досяжності польоту банки (до того ж ці апарати відомі своєю невразливістю для протиповітряної оборони), по-друге, росіянка обрала занадто важкий снаряд, по-третє, їй забракло сил, аби скерувати банку в потрібному напрямку.

Тож банка після нетривалого польоту влучила в нафтобазу в селищі Красний Октябрь, розташовану неподалік від будинку Євдокії Хабібулаєвої. За повідомленням нашого кореспондента, пожежа, що виникла внаслідок влучання, сильно пошкодила нещодавно створене російською армією біля нафтобази кладовище військової техніки.

«Виник хлопок із задимленням, — повідомив відділ зі зв’язків із громадськістю Бєлгородського військового округу. — Запаси нафтопродуктів перейшли у газоподібний стан із супутнім негативним зростанням. Для забезпечення безпеки в області оголошений коричневий рівень терористичної загрози».

Дітріх Букстехуде, спеціально для UaReview | Про проєкт

Підтримати ЗСУ: Рахунок НБУ | Повернись живим | Фонд Сергія Притули

Опубліковано у Російське вторгнення в Україну // Теги: , , // Постійне посилання: Пенсіонерка з Бєлгорода намагалась збити український байрактар банкою щів, але схибила.