По російському телебаченню показали сюжет, в якому росія перемогла на Євробаченні

Сергій Лазарєв

Російський співак Сергій Лазарєв здобув перемогу на пісенному конкурсі «Євробачення-2022», який цього року проводився в італійському Турині. Про це йдеться в сюжеті російського телеканалу Росія Z4, який регулярно транслюють у випусках новин.

Перемога на всіх фронтах! Жителі Європи відзначили першим місцем Сергія Лазарєва, який цього року представляв росію на Євробаченні, – йдеться в сюжеті російського телеканалу. – Наш співак, що виступав у автентичній пілотці часів Великої вітчизняної війни та з 59 справжніми медалями (9 + 5 (травня) + 45 = 59), подарованими йому ветеранами, приколотими на голі груди, отримав максимально високі бали від глядачів усіх країн-учасників пісенного конкурсу.

Пісню “Song no. Z”, із якою Сергій Лазарєв переміг на Євробаченні, для нього спільно написали Філіп Кіркоров та Микола Басков, а хореографію до конкурсного виступу поставив Олег Газманов.

Чесно кажучи, я боявся, щоб медалі не злетіли під час фінального сальто, – ділиться своїми враженнями в сюжеті Газманов. – Але Сєрьожа зробив усе ідеально, комар носа не підточить. І все заради росії!

Володимир Путін вже підписав указ про присвоєння Лазарєву звання героя росії та пообіцяв особисто приколоти медаль “За взяття Турина” на голі груди.

Згідно з сюжетом, навіть Україна дала росії найвищі 12 балів. Зокрема, у відео показали ніби-то включення з Києва, де перед камерою з’явилась Ані Лорак: “Європо, вітаю із Києва, мати міст руських! Міста, за три дні звільненого від нацистів славними російськими учасниками спецоперації. Спершу хліб із сіллю, а тепер і наші 12 балів із гордістю посилаємо нашим визволителям в росію!” – сказала Ані Лорак.

В сюжеті також сповістили, що Таїсія Повалій, яка представляла Україну, не засмучується, що їй не вдалося вийти у фінал пісенного конкурсу з півфіналу. “Адже тоді потрібно було б змагатись із росією. А Україна й росія ніколи не повинні боротись одна з одною. Наші народи навіки поєднані дружбою“, – заявила Таїсія Повалій.

Друге місце, згідно з сюжетом, посів співак із Білорусі Аляксандр Саладуха із піснею “And now I will show you where the attack on Belarus was being prepared from”.

Читайте також: Леді Гага та Степан Гіга виступили у львівському метро

UaReview | Про проєкт

Підтримати ЗСУ: Рахунок НБУ | Повернись живим | Фонд Сергія Притули

Опубліковано у Культура, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , , , // Постійне посилання: По російському телебаченню показали сюжет, в якому росія перемогла на Євробаченні.