Internet Explorer йде з ринку росії

ie

Корпорація Microsoft долучилася до санкцій проти росії, оголосивши про припинення підтримки свого браузера Internet Explorer на всій території країни-агресора та за її межами.

У результаті зміни економічних перспектив і геополітичної доцільності, ми схвалили рішення про від’ємне розширення асортименту наших продуктів на росії“, – йдеться в заяві компанії.

В ході перевірки незалежні експерти підтвердили, що Internet Explorer було вилучено з продажу в усіх онлайн-магазинах, а також його вже неможливо завантажити на жодному з російських торент-трекерів. Утім, недобросовісні продавці ще потенційно можуть розповсюджувати підсанкційний браузер на твердих носіях, як то на компакт-дисках чи дискетах.

Ми усвідомлюємо, що майже кожен росіянин у той чи інший період свого життя користувався браузером Internet Explorer, що, безумовно, наклало свій відбиток на їхню психіку й призвело до тих незворотних процесів, результати яких ми зараз спостерігаємо. Як соціально відповідальна компанія, ми визнаємо своєю частку провини в подіях, що відбуваються зараз, і докладемо всіх зусиль, щоб унеможливити подібне в майбутньому“, — оголосила Microsoft в інтернеті.

Корпорація Microsoft планує й надалі займати жорстку позицію проти будь-яких країн, що зазіхають на свободу й демократію, і готується найближчим часом вивести з російського ринку також операційну систему Windows 95 та припинити опрацювання звітів про помилки, що приходять з російських локалізацій ОС Windows 98“, — заявив керівник відділу підтримки legacy-продуктів Джордж Олдскул.

Як стало відомо з інсайдерських джерел, всередині компанії зараз активно обговорюються й інші можливі санкції, серед яких і заміна синього екрана смерті на синьо-жовтий екран смерті для всіх користувачів на території росії. Однак введення цього наступного пакету санкцій очікується не раніше осені 2023 року, оскільки його реалізація вимагатиме не лише суттєвих зусиль з боку дизайнерів, а й заміну вже усталеної абревіатури BSOD, що є запатентованою назвою.

Роман Білусяк, спеціально для UaReview | Про проєкт

Підтримати ЗСУ: Повернись живим | Фонд Сергія Притули | Рахунок НБУ

Опубліковано у Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Internet Explorer йде з ринку росії.