Росіяни за межами росії вийшли на мітинги за те, що вони нікому нічого не винні

Мітинг росіян

Громадяни росії в столицях кількох країн Європи та Азії вийшли на стихійні мітинги проти антивоєнних мітингів під гаслом “Не винні” (рос.: “Не должны”). Про це повідомляє опозиційне видання “Великоросійський емігрант”.

На мітингах, що відбулись на центральних площах Тбілісі, Астани, Анкари, Праги, Берліну, Варшави, Гельсінкі й Будапешту, кілька сотень опозиційно налаштованих росіян пройшли колонами з вимогами до влади країн, у яких перебувають росіяни, не вимагати нічого від росіян.

Запам’ятайте, росіяни нічого нікому не винні, жодних мітингів, – цитує видання слова одного з мітингарів у Грузії. – Ми не відповідаємо за дії путіна, за російську армію, за російську імперську політику й еміграцію сюди. Росіяни не повинні виправдовуватись за те, що роблять інші росіяни в Україні, і що роблять російські емігранти тут.

За словами мітингарів, росіяни повинні відмовлятись брати на себе відповідальність за інших росіян.

Росіяни нічого не винні українцям, – каже в коментарі виданню учасник мітингу в Астані. – Росіяни нічого не винні іншим народам. Не просіть нас виходити на протести проти путіна, не просіть вчити місцеву мову, не просіть нас платити місцеві податки. Ми нікому нічого не винні.

До речі, дай папіроску, буду винен“, – додає мітингар.

UaReview | Про проєкт

Підтримати ЗСУ: Повернись живим | Фонд Сергія Притули

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Росіяни за межами росії вийшли на мітинги за те, що вони нікому нічого не винні.