Попри війну російський АвтоВАЗ збільшив продажі: 50 тисяч “Лад” за пів року

Лада

Російська автомобільна компанія АвтоВАЗ відзвітувалась про збільшення продажів своїх автомобілів. Про це йдеться у відкритому листі-подяці до президента росії Володимира Путіна, опублікованому на офіційному сайті компанії в даркнеті.

Шановний президенте, хочемо усією компанією подякувати вам за вашу політику, яка веде нашу країну правильним шляхом, – йдеться в листі. – Завдяки вдало зробленим вами крокам як в галузі зовнішньої політики, так і завдяки ряду внутрішньоекономічних ходів, наш АвтоВАЗ не лише тримається на плаву, але й впевнено збільшує свої обороти.

Так за минуле півріччя – із 24 лютого по 24 серпня 2022 року – продано на 50 тисяч автомобілів “Лада” більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Абсолютна більшість проданих “Лад”, а саме 98%, є білого кольору. І це, на нашу думку, символізує те світле майбутнє, в яке ви нас ведете, пане президенте“, – пишуть в АвтоВАЗі.

Нагадаємо, втрати Росії на війні проти України перевищили 50 тисяч військових.

UaReview | Про проєкт

Підтримати ЗСУ: Повернись живим | Фонд Сергія Притули

Опубліковано у Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , // Постійне посилання: Попри війну російський АвтоВАЗ збільшив продажі: 50 тисяч “Лад” за пів року.