9 травня в Москві замість танкових військ участь у параді візьме кіннота

Кіннота на Красній площі

Вперше з 1952 року у параді перемоги, який щороку 9 травня відбувається на Красній площі в Москві, участь візьмуть кінні війська Російської Федерації. Кіннота замінить важку бронетехніку, таку як танки, бронетранспортери та бойові машини піхоти, що традиційно їздить на військовому параді.

Про це повідомляють російські ЗМІ з посиланням на представника управління прес-служби інформації Міноборони РФ.

На військовому параді на честь 69-ї річниці перемоги у Великій Вітчизняній війні прийме участь понад 11 тисяч військовослужбовців, в тому числі понад 3 тисячі бойових коней. Ми завдячуємо перемогою у війні не бездушній техніці, а мудрості, цілеспрямованості і прагненню перемоги. Усі ці якості присутні в конях, саме тому ми вирішили цього року продемонструвати на параді нашу кінноту“, – йдеться у заяві прес-служби.

Натомість надійні джерела в оточенні міністра оборони РФ Сергія Шойгу подейкують, що причина заміни танків кіньми зовсім інша. Справа в тому, за словами джерел, що вся бронетехніка зосереджена поблизу південно-східного кордону Росії, а деяка зброя навіть знаходиться безпосередньо в Україні.

Ох і дісталося Шойгу на горіхи від Путіна через цих коней. Ох і криків було! А потім було вирішено, що Володимир Володимирович не братиме участі у параді на Красній площі. От і запланував Путін на 9 травня поїздку до Криму“, – пояснює джерело.

Однак декілька танків участь в параді таки візьмуть, запевняє джерело. Ці танки тимчасово забрали з постаментів, на яких вони стояли як пам’ятники. Їх планують повернути назад після 9 травня.

Нагадаємо, Міністерство курортів та туризму Криму шукає спеціалістів по Photoshop.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , , , // Постійне посилання: 9 травня в Москві замість танкових військ участь у параді візьме кіннота.