У Маріуполі мирним жителям забороняють стріляти по управлінню МВС

Танки в Маріуполі

Працівники управління МВС у місті Маріуполь Донецької області за підтримки бійців спецбатальйону “Азов” та місцевого управління СБУ не дозволили мирним жителям вести обстріл будівлі управління з автоматичної зброї. Про це повідомляє російський телеканал “Ruissa Todie” з посиланням на маріупольського стрімера Влада.

У першій половині дня мирні жителі близько півгодини обстрілювали головне управління МВС. Вогонь вони вели з автоматів Калашникова одиночними пострілами. Тридцяти мирним жителям навіть вдалося ввічливо зайняти 1 і 2 поверхи будівлі МВС, – розповідає очевидець із Маріуполя на камеру російського телеканалу, – Однак потім на мирних жителів напали треновані фашисти, представники Правого сектору і “київської хунти”! Вони стріляли з танків по своєму народу!

За словами очевидця, за тим, що мирним жителям не дозволяють стріляти у їх рідному місті Маріуполі стоїть уся “київська хунта” – Ярош, Турчинов, Яценюк, Тягнибок, Порошенко і Тимошенко.

Зараз мирні жителі пішли ламати паркани, перевертати автомобілі, корчувати дерева, грабувати магазини, зносити покришки і будувати барикади. “Ми маємо зупинити свавілля влади“, – цитують телеканали слова ввічливих мирних жителів.

Читайте всі новини в категорії: Російське вторгнення в Україну

UaReview

Опубліковано у Кримінал, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , // Постійне посилання: У Маріуполі мирним жителям забороняють стріляти по управлінню МВС.