Світова організація торгівлі наркотиками і зброєю підтримала уряд Аксьонова

Південна Осетія після війни

Світова організація торгівлі наркотиками і зброєю (СОТНЗ) підтримала уряд самопроголошеного прем’єр-міністра Криму Сергія Аксьонова та сепаратистські настрої на півострові. Про це повідомляє видання «Польовий командир» з посиланням на заяву голови СОТНЗ.

Голова СОТНЗ, виходець з колишнього СРСР, Юрій Орлов у своїй заяві зазначив, що усі члени його організації усіляко підтримують дії Аксьонова щодо розвалу економіки Криму та його «входження як невизнаного світом суб’єкту до Російської Федерації»:

Ми раді, що шляхом Абхазії та Південної Осетії нарешті пішов і Крим. – зазначив Орлов. – Світова організація торгівлі наркотиками і зброєю має великий досвід налагодження торгівлі виробами народного вжитку на цих територіях і допоможе Сергію Аксьонову та його уряду за лічені місяці налагодити потужний бізнес на півострові і збагатити якщо не казну, то, принаймні, себе.”

Орлов також зазначив, що так звана ізоляція і невизнання Криму тільки на руку бізнесовим інтересам його організації: “Це зовсім не страшно. Ми – міжнародна організація, яка не боїться працювати в Придністров’ї, Абхазії, Лівії, Сомалі та інших республіках. Особливо процвітає наша співпраця із «НЕокупованими» Неросійськими військами територіями.

Голова СОТНЗ заявив, що на даний момент готовий почати переговори про налагодження мережі дилерів для реалізації своєї продукції на півострові і закликає кримчан до співпраці. Він також наголосив на тому, що це “не мережевий маркетинг, не якийсь там «Амвей» чи «Оріфлейм» – а реальний бізнес!

Нагадаємо, раніше стало відомо, що КНДР відкриє посольство в Криму.

Володимир Кондрашов спеціально для UaReview

Опубліковано у Економіка, Політика, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , , , // Постійне посилання: Світова організація торгівлі наркотиками і зброєю підтримала уряд Аксьонова.