Інкасаторські машини ПриватБанку, які викрали у Горлівці, повернули наповненими “зеленими чоловічками”

Інкасаторська машина, Приватбанк

П’ять інкасаторських машин ПриватБанку, які було захоплено в Горлівці, повернули працівникам української банківської установи. Грошей, які перевозили машини, не виявлено. Про це повідомляє видання “Плановая экономика Донбасса”.

Замість грошей у відповідних відділеннях інкасаторських машин було виявлено зв’язаних людей сепаратистської зовнішності – у камуфльованих костюмах з балаклавами на головах або в цивільному з георгіївськими стрічками. Також в машинах ПриватБанку було знайдено кілька десятків одиниць зброї – автоматів, кулеметів та гранатометів.

Окрім того, у “бардачку” однієї з інкасаторських автівок знайшли в’язку ключів з логотипом МВС. Експерти вже встановили, що це ключі до дверей захопленого раніше міського відділку міліції у Горлівці.

Ми провели підрахунок усіх знайдених в горлівських машинах сепаратистів (їх було 34), зброї (43 одиниць) та ключів до адміністративної будівлі (одна). І хоча підрахунки дуже попередні, однак сума грошей, яка була викрадена з машин, схоже, одного порядку з сумою, яку би мав заплатити Коломойський за відповідну кількість “зелених чоловічків” зі зброєю та адмінбудівлею“, – прокоментував знахідку анонімний працівник ПриватБанку.

Офіційної заяви від прес-служби ПриватБанку чи Ігоря Коломойського відносно знайдених машин наразі немає.

Нагадаємо, у Горлівці викрали п’ять інкасаторських авто ПриватБанку.

UaReview

Опубліковано у Економіка, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Інкасаторські машини ПриватБанку, які викрали у Горлівці, повернули наповненими “зеленими чоловічками”.