Донецький Шахтар змінить форму та корпоративні кольори

Шахтар Донецьк, форма

1 травня відбудеться презентація нової форми ФК “Шахтар”. Клуб має намір кардинально змінити як форму, так і корпоративні кольори. Про це повідомили організатори закритої вечірки на підтримку цілісності України, що днями проходила на одній з тренувальних баз Шахтаря для колективу клубу.

Форму Шахтаря змінять відповідно до кольорів прапора Донецька – вона стане синьо-чорною. А презентацію форми керівництво клубу запланувало на 1 травня, у День всіх трудящих.

Таке рішення керівництво вимушено прийняло у зв’язку з дискредитацією кольорів, які дотепер використовував клуб. Подейкують, що сам Мірча Луческу наполягав на цьому. Він дуже неоднозначно сприйняв ситуацію із захоплення деяких міст російськими сеператистами, які використовують георгіївські стрічки, що нагадують кольори Шахтаря.

Однак за неофіційною інформацією з джерел, близьких до захисника гірників Ярослава Ракицького, гравці Шахтаря ледь вибралися живими з народного дому Макіївки, де проходила їх зустріч зі школярами. Молодь називала футболістів сеператистами і кидала в них монетами і папірцями. Один з хлопців навіть кинув пляшку з-під пива в Ракицького. Тепер футболіст через травму змушений пропустити черговий матч з маріупольським Іллічівцем. Офіційних коментарів ні керівництво клубу ні адміністрація народного дому не дали.

У новій формі Шахтар виступатиме починаючи з червня 2014 року.

Нагадаємо, інкасаторські машини ПриватБанку, які викрали у Горлівці, повернули наповненими “зеленими чоловічками”.

UaReview

Опубліковано у Російське вторгнення в Україну, Спорт // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Донецький Шахтар змінить форму та корпоративні кольори.